Нови Зимски Супер Топло Новородено Бебе Девојка Prewalker Се Задржи Топло Чевли Чизми Бебе Дете Принцеза Bebe Креветчето Снег Плетење Плен
Ново

Нови Зимски Супер Топло Новородено Бебе Девојка Prewalker Се Задржи Топло Чевли Чизми Бебе Дете Принцеза Bebe

DEN 239.52

Залиха


Добредојдовте на нашата продавница, јавете ни се и ќе добиете неограничен број на купони, само 20 купони дневно
Спецификации :
Боја : 3 бои
Материјал : Памук
Стил : Зимски Бебе Чевли бебе чизми
Големина : 11/12/13 (Одговара За 0-18 месеци Бебе)
Големина Insole Должина Препорачува Возраст
11(1) 11cm/4.33" 0-6 месеци
12(2) 12cm/4.72" 6-12 месеци
13(3) 13cm/5.12" 12-18 месеци
Pls слободно контактирајте со нас, ако не знаат како да го изберат правото големини !!! Ви благодариме.

Декларираните карактеристики

Чевли Големина:
1, 2, 3
Одделот За Името:
Бебето
Тип На Објект:
Првиот Пешаци
Шаблон Тип:
Цврста
Бренд Име:
WONBO
Затворање Тип:
Кука & Јамка
Сезоната:
Зима
Моден Елемент:
Плитки
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Горниот Материјал:
Памук Ткаенини
Outsole Материјал:
Памук
Пол:
Бебе Девојка

Поврзани производи