НОВИОТ Фокус на Екранот За Canon EOS 550D 650D 600D 700D 1100D Дигитална Камера Поправка Дел
Ново

НОВИОТ Фокус на Екранот За Canon EOS 550D 650D 600D 700D 1100D Дигитална Камера Поправка Дел

DEN 401.00
DEN 421.92

Залиха


Начин на Плаќање
Ние го прифатат плаќање на богатство, преведување, Western Union, и така натаму.
Изберете најзгодно за вас
Превоз :
Превозот : Кога ќе се плати во рок од 1-3 дена
Хонг Конг ПОСТ / Сингапур Пост : 9-20 работни дена, трае подолго (околу 15-30 дена) во некои земји / региони
EMS : 7-10 работни дена
DHL / UPS / Федекс : 3-5 работни дена.
Пакување : 15 cm x 8 cm x 5 cm
Мерење 0.200 kg
Можете да му верувате :
Сите делови се работи добро тестирани пред превозот и имаат 30 дена gurantee!

Декларираните карактеристики

Пакет:
Yes
Бренд Име:
FULCOL
Компатибилен Камера Стил:
DSLRs
Број На Модел На:
За Canon EOS 550D 650D 600D 700D 1100D 1200D
Екран На Допир:
No
Компатибилен Бренд:
за CANON
LCD Комплет:
Yes

Поврзани производи