Ново! висок притисок во цревото 1/4 брзо ослободување спојка M22*1.5*14mm core перач на Автомобили црево 400Bar 5800PSI висок притисок спреј вода
Ново

Ново! висок притисок во цревото 1/4 брзо ослободување спојка M22*1.5*14mm core перач на Автомобили црево 400Bar

DEN 1200.00

Залиха

Висок Притисок За Миење Црево/Перач На Автомобили Црево
MAX. 40 Mpa (400 Bar 5800 PSI ) MAX. 60 степен Двата краја се бакар конектор : Завртка тема M22*1.5, core 14 MM со печат прстен

Декларираните карактеристики

боја:
10 метри, 5 метри, 15 метри, 7 метри и половина
DIY Материјали:
Водовод
is_customized:
Yes
Бренд Име:
KATJASKY
Број На Модел На:
5M-7.5 M-10M-15 МИЛИОНИ core 14mm

Поврзани производи