Новодојдени 0.3 mm 100g/еез QA-1-155 Бакарна Жица/Црвена Емајлирани бакарна жица Директно Заварување,Без Стружење Боја
Ново

Новодојдени 0.3 mm 100g/еез QA-1-155 Бакарна Жица/Црвена Емајлирани бакарна жица Директно Заварување,Без Стружење

DEN 320.00
DEN 340.32

Залиха


Јас tem Тип : 0.3 mm Емајлирани Бакарна жица.
Бакар Тежина : 100g(за 150m)
Материјал Структура : 100% Бакар и Полиуретански Смоли.
Максимален Напон : 1000~1600 V
Максимална Температура : 150 степен.
Патент Кожа дебелина : 0.03 mm.
Примена : Индустриска примена,како што се Смета,Микро-мотори,Мали трансформатори,итн
Пратката Точка ќе биде предаден во рок од 1 работен ден по потврди за плаќање. Ве молиме потврдете ја вашата адреса во текот на исходот. Ние не сме одговорни за било погрешно или undeliverable адреси на Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската пред да ги купите . Политика на враќање Ние нудиме 30 дена (од купувачот примените) враќање и замена гаранција. Ако не сте 100% задоволни со нашите производи, можете да ги врати во рок од 30 дена и да побара враќање на средствата или девизните. Купувачите треба да им се понуди се врати превозот следење на број и се грижи за враќање превозот цена, За која било размена или враќање на средствата, ние треба оригиналната потврда или записник од купувањето во нашиот систем, и производот мора да биде во оригинална состојба, вклучувајќи пакет и сите додатоци; ве Молиме овозможи до 5 работни дена за враќа да бидат обработени. Превозот и ракувањето со обвиненија нема да бидат вратени. Контактирајте со нас, Ние се стремиме да достави 5-ѕвезда услуги на клиентите. Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас преку е-Маил. Ние ќе ви одговори вашиот e-mail во рок од 1 работен ден (освен викенд). Вашето задоволство е важно за нас. Ако не сте задоволни со нашата предмет или услуга, ве молиме да ни даде позитивни повратни информации и 5-Ѕвезда DSRs оценка.

Декларираните карактеристики

Број На Модел На:
ОК-1-155
is_customized:
Yes
Тип:
Гол
Тип На Проводник:
Цврста
Диригент Материјал:
Бакар
Примена:
enamelled бакарна жица

Поврзани производи