Новороденче Фотографија Реквизити Сончоглед Новородено Бебе Бебе Момче Девојка Beanie Капи Фотографија Фотографии Реквизити Плетени Капа +Шорцеви 2 парчиња
Ново

Новороденче Фотографија Реквизити Сончоглед Новородено Бебе Бебе Момче Девојка Beanie Капи Фотографија Фотографии

DEN 384.00
DEN 697.92

Залиха


бебе реквизити за фотографија @ бебе шапка @ бебе капи за девојки @ бебе капи за девојки @ бебе девојка капи @ новороденче фотографија реквизити @ бебе костим фотографија @ фотографија реквизити
Новороденче Фотографија Реквизити Сончоглед Новородено Бебе Бебе Момче Девојка Beanie Капи Фотографија Фотографии Реквизити Плетени Капа +Шорцеви 2 парчиња
боја : жолта
Име на производ : Бебе Фотографија Реквизити Beanie Капа
Материјал : волнени предиво
соодветна возраст : 3-12 месеци(1 големина одговара на сите)
во боја : 1 боја за да изберете

Декларираните карактеристики

Големина:
free size
Одделот За Името:
Бебето
Шаблон Тип:
Цврста
Пол:
Унисекс
Бебе Возраст:
0-3 месеци 4-6 месеци,7-9 месеци,10-12 месеци,13-18 месеци,19 до 24 месеци
Материјал:
Памук
Рака Тип:
Опремени
Број На Модел На:
T417734
боја:
Жолта
Пакет:
OPP вреќа
Големина:
бесплатни големина
реквизитите новородените:
новороденче фотографија реквизити
бебе Капи:
деца шапка
бебе девојка капи:
бебе реквизити за фотографија

Поврзани производи