NPBX1 NP-BX1 USB Батеријата е Апарат за полнење За на Sony H400 HX300 HX50V HX90 HDR AS10 AS15 AS20
Ново

NPBX1 NP-BX1 USB Батеријата е Апарат за полнење За на Sony H400 HX300 HX50V HX90 HDR AS10 AS15 AS20

DEN 156.00
DEN 239.52

Залиха


КУПАТ ПОВЕЌЕ ЗАШТЕДАТ ПОВЕЌЕ. ние ќе ви даде врати ID.
NPBX1 NP-BX1 USB Батеријата е Апарат за полнење За на Sony H400 HX300 HX50 V HX90 HDR AS10 AS15 AS20
Текст : AC 100-240 V 50/60 Hz Макс 150 м-р DC 4.
Ние секогаш обидете се најдобри за Законски да се Минимизира вашиот увозни давачки (или GST или V.
Услуга На Клиентите
Ние одржување на високи стандарди на одлични се бори за 100% задоволството на клиентите.
Ние нудиме испорака се комбинираат за да се купувачот кого нареди повеќе од една предмети еднаш време од истиот сајт, за да спаси дел од поштарина.Бараме дека ќе контактирајте со нас Веднаш, ПРЕД да ни даде негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми.
Се врати превозот надомест бидат одговорни од купувачот.4 V Max 500 m A
Тежина : 45g
Погоден Батеријата Модел : За Sony NPBX1 NP-BX1
Компатибилен Батеријата Дел Број :
За Sony H400 HX300 HX50 V HX90 HDR AS10 AS15 AS20
Пакет Се Вклучени :
1 x Полначот на Батеријата
1 x USB Кабел
Плаќање
Можете да платите со Money bookers, Виза, Мастеркард и банкарски трансфер, или да плаќаат со избрани дебитни картички. Во повеќето случаи на превозот, нема никој должност по кредити.Во меѓувреме ве Молиме да ни кажете што дефектот е,да се елиминира несоодветното користење.
Купувачот МОРА да ги плати во рок од 5 дена.com за помош.
Ние не ќе биде одговорен за објектот загуба поради погрешно или undeliverable адреса.
Пратката ќе бидат испратени до вас од страна на Регистрирани Воздухопловната дека обично трае 12 или 25 работни дена (викенд не е вклучена) да ја испорача на вашите раце. Повратни информации е многу важна за нас.5 V
Излез : наизменична СТРУЈА 4. Ако имате проблеми со правење на вашата исплата, ве молиме контактирајте со нас или aliexpress.
Ве молиме овозможи до 48 часа подготовка за превозот, иако обично испратите објектот во рок од 72 часа по исплата потврди.
Превозот
Ние сме среќни да се прифати наредби од Европа, Северна Америка, Australasia, и други земји, одредени земја ограничувања може да се применат.

Декларираните карактеристики

Чашката Стандард:
USB
Брзо полнење:
No
Тип:
USB,Електрични
Пакет:
Yes
Батеријата Број:
1
Интелигентни Полнење:
No
Број На Модел На:
NPBX1 NP-BX1 USB Батеријата е Апарат за полнење За на Sony
екран:
No
Употреба:
Камерата
Бренд Име:
ikacha
Модел:
NPBX1 NP-BX1 USB Батеријата е Апарат за полнење За на Sony
се применуваат:
За Sony H400 HX300 HX50V HX90 HDR AS10 AS15 AS20

Поврзани производи