Нула Мапа Позадина Decals Оригинални Креативни Светот Писма Мапата Ѕид Налепници за Спалната соба Живеат Дома Декорација Mural DIY Уметност
Ново

Нула Мапа Позадина Decals Оригинални Креативни Светот Писма Мапата Ѕид Налепници за Спалната соба Живеат Дома

DEN 416.00
DEN 489.60

Залиха


Прилагодено дизајн и боја! Капка Превозот На Располагање!!!^_^
Стандардната Боја : Црна
Издржливост : кој Трае до 6 години кога се применуваат во затворен простор
Материјал : Не-toxi, еколошки ПВЦ пластика
Опис :
1. Издржливи, перат и изрибан (мека четка).
2. Лесен за употреба, "Излупете & Стап" типот налепница, нема пренос на хартија е потребно.
3. Договор за декорација. одговараат за било чиста мазна ѕид, плочки, windows, метал, плакар, итн.
4. Лесно да се отстрани, едноставно подигнете на агол или на раб со вашата ноктот и нежно кора надвор од ѕидот, тој не остави леплива остатоци.
Настава :
1. Чистење на површината што планирате да се применуваат на етикетата, бидете сигурни дека тоа е целосно сува и мазна.
2. Излупете исклучување на налепницата од подлога од хартија.
3. Залепете ја налепницата како сакаш.
4. Ги налепница нежно од центарот на рабовите за да се елиминираат меурчиња.
Answer : ___________________________ NOTE :
1. Ве молиме, напишете во забелешките колона на бојата што сакате, или ние ќе испратиме defaulted боја.
2. Бојата може да биде малку различна, поради различната резолуција на екранот.
3. Бидејќи големината е прирачник мери, не може да биде 1~2cm грешка, се надевам дека за вашиот вид разбирање!

Декларираните карактеристики

Шема:
Авион Ѕид Налепница
Стил:
Класичен
Класификација:
За Ѕид
Сценарија:
Ѕид
Број На Модел На:
ZH007
Тема:
Шема
Спецификација:
Single-piece Package
Материјал:
ПВЦ
is_customized:
YES
Големина:
A&H
size1:
Јас

Поврзани производи