Обичај фото позадина 3D Сон Небото Град прилагодено тапети за ѕидови позадини за дневна соба позадина дома декор
Ново

Обичај фото позадина 3D Сон Небото Град прилагодено тапети за ѕидови позадини за дневна соба позадина дома

DEN 734.00
DEN 1440.00

Залиха

2 метри Висока =2.
Ние ќе се прилагодите за вашата големина .76 м2 заокружување. Ве молиме кажете ни информации
Најчесто поставувани ПРАШАЊА : Било која големина е целокупната шема?
Yes (да).
Известување за купувачите
ние ќе пишува на пакетот во долниот vaule да ви помогне да се ослободи од данок. Тоа треба адхезивна паста
ПРАШАЊА и одговори : Како да се Цел големината на главната слика?
Вие треба да ѕид големина. Ако треба да се промени начинот на логистика, ве молиме контактирајте со нас,ние ќе се потрудиме да вашите барања. Ве молиме да ни каже. ѕидот mural.па ве молиме проверете со вашиот локален царинската испостава за да го потврди она што овие дополнителни cots ќе биде
Ви благодариме за доаѓање и lood очекувам да вашиот следен wisit!
.8 метри Висока=1.
Најчесто поставувани ПРАШАЊА : Што оваа позадина?
Ова е слика за позадина. Не постер.
Здраво! Ви благодариме за посетата на продавница!
1 Производи Ефф ект
2 Производ Мерење големина
3 Купувачи мора да се прочита
Забелешка : ве Молиме да се биде внимателен за цел 1m 2 , Бидејќи многу мали димензии,
1 квадратен метар големина е 125cm(W) X 80см(H) (4'1" X 2'7")нозе
Широк x Висока = Квадратни метри
Како да се одвива со цел : На пример : треба да ѕидот
Широк=2. Ширина и висина.53 м ,не позадина ролни
ПРАШАЊА и одговори : Како да го залепите оваа позадина?
Ставете тоа.
ПРАШАЊА и одговори : Како да знам дека големината на фотографијата позадина?
Ова е сопствена позадина, да Не 10m L и 0.
Најчесто поставувани ПРАШАЊА : Мало боја разлика во вид?
Производот физичко и слика има мало боја,
не влијае на користењето и изглед, специфичен вид преовладуваат
4 Изградба lllustration
5 Добри Feedbock
6 Испорака Thme
Превозот Превозот ќе биде arrangedd во рок од 5 дена по добивањето на цел
Ние ќе го организира сигурен превозот компании, како Кина Пост, EMS, UPS-от, DHL, Fed Ex. Треба да се цел Количество : 7
Широк =4m Висока =2m 4m 2м x = 8 м2 заокружување.

Декларираните карактеристики

Димензии:
Се Прилагодите Големина
Функција:
Водоотпорен,Огноотпорни,Звук-Апсорбирање,Топлинска Изолација,Чад-Доказ,Влага-Доказ,Мувла Доказ,Soundproof,Анти-статички
Тип:
Природен Материјал Позадини
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Функција:
Отпорен на вода,Формалдехид-бесплатно,Mildew Отпорни,самолепливи,животната Средина Пријателски
is_customized:
Yes
Употреба:
Трговија,Забава,Администрација
Површински Третман:
Печатени
Бренд Име:
слика во слика
Природен Материјал Позадина Материјал:
Растенијата
Употреба:
Децата' Соба
Стил:
Модерна
Материјал:
Растенијата
Број На Модел На:
23018
Шема:
небото
Материјал:
не ткаени
Големина:
customize for buyer size
Делокруг на примена:
Дневна Соба,Постелнина Соба,Студија,Децата' Соба,Свадба Куќа,Старешини' Соба
Стил:
Модерна,Класични,Земја,За Деца,Европа,Гроздобер,Пастирски

Поврзани производи