Одговара за различни паркинг камера 170 агол леќа и 4 ir светла +4.3 автомобил monitor display 800*480 висока резолуција
Ново

Одговара за различни паркинг камера 170 агол леќа и 4 ir светла +4.3 автомобил monitor display 800*480 висока

DEN 1442.00
DEN 1696.80

Залиха

Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА.02 Лукс Леќа : 23 мм Видите Агол : 170 степен Sync. ИЛИ, можете да изберете да имате замена. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот po#.welcomer да порачате. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира. Нејзината едноставна и скромна дизајн и мали димензии не привлече никакво внимание.3 " автомобил на екранот следење
2 power кабел
1 Видео кабел
1 упатство
1. High-definition и 170 степен широк агол на гледање. Тоа ви помага да се избегнат инциденти и несреќи триење добро. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). ТВ систем : PAL/NTSC Хоризонтална Резолуција : 520 ТВ линии Ефективни Пиксели : NTSC : 510(H) * 492(V) Минимум Осветлување : 0.
добредојдовте на нашата продавница
Фабриката на нашата компанија
Инспекција сертификат за нашиот производ
Нашата компанија линија во автомобил rearview камера со години и ние се придржуваат за да се обезбеди висок квалитет на производот ,разумна цена и добра servise на нашите клиенти. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА. Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број.
Деталите на камера
Паркинг камера paremeters
Анти магла стакло РКА конектор Висок степен на ленти : IP69k.0 Vpp, 75 Ohm Баланс на Белата боја : Автоматски Напојување : DC 12 V Тековната Потрошувачка : 90m A Оперативни Температура : -20 до + 70°C, 95% RH максимална Температура на Чување : -40 до + 100°C, 95% RH максимална Вода-доказ : IP69 K
Деталите на автомобил го следи
Автомобил следи paremeters
4.

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Автомобил Монитори
Бренд Име:
BARCEEN
Објектот Тежина:
500g
Големина На Дисплеј:
4.3
Сместување:
Во Цртичка
Име На Модел:
JF-М-001
Резолуција:
800x480
Материјал Тип:
ABS
Објектот Големина:
14*16*7
Функција:
автомобил задна камера и монитор
Резолуција:
800*480
Големина На Екранот:
4.3 ретровизор
Школка Материјал:
Пластични
боја:
Црна
Жица или Безжично:
Жица
оригинал или универзална:
Универзална
Леќа агол:
170 Агол
сензор на слика:
hd ccd слика
Водоотпорен:
IP 69K

Поврзани производи