OEEKOI Вистинска Кожа Спојувалка за Каиш Торбичка Покрие Случај за Meizu А5/M5c/U10/M3S/MX3/М2/М1 5Inch
Ново

OEEKOI Вистинска Кожа Спојувалка за Каиш Торбичка Покрие Случај за Meizu А5/M5c/U10/M3S/MX3/М2/М1 5Inch

DEN 575.52

Залиха


Вистинска Кожа Торбичка Случај за Meizu А5/M5c/U10/M3 S/MX3/М2/М1
Опис
- Боја : Црна.
- Материјал : Вистинска Кожа.
- Уникатен дизајн видиме случај.
- Обезбедува одлична заштита од гребнатини, нечистотија, и други секојдневни оштетувања
- Додаток Само. Телефонот Не Се Вклучени.
Известување
Pls оставете порака за да кажете ни модел на телефон или телефон димензија, на пример : сакам случај за i Phone 6 Плус,или my phone diemension е [158.1*77.8*7.1 mm]. така што ние може да ви испрати најмногу погоден случај.

Декларираните карактеристики

Бренд Име:
OEEKOI
дизајн:
Обична,Бизнис,Спорт,Гроздобер,Мат
Функција:
Анти-удар,Нечистотија-отпорен на
Големина:
5
Мало Пакет:
No
Тип:
Футроли & Клипови
Компатибилен Бренд:
Meizu
Карактеристики:
Универзална Случај
Име на производ:
вистинска кожа случај,торбичка случај
боја:
Црна
одговара 1:
за MEIZU MX3/М2/М1 Случај
Се вклопат 2:
за Meizu M5c Случај
Одговара 3:
за MEIZU А5/M3 Случај
Одговара 4:
за MEIZU M3S Случај
Одговара 6:
за MEIZU U10 случај

Поврзани производи