Оградата Дизајн Дигитално Печатење Евтини Chiffon Ткаенини За Облека, Модни Печатени Ткаенини Крпа Costura Vestidos Tissu ау Метар
Ново

Оградата Дизајн Дигитално Печатење Евтини Chiffon Ткаенини За Облека, Модни Печатени Ткаенини Крпа Costura

DEN 729.00
DEN 1214.40

Залиха


Материјал : 100% Полиестер
Ширина : 145cm
Тежина : 80g/метар
Погоден за облека, фустан, долен веш, комбинација и сл.
Answer : ___________________________ Note :
Сите ткаенини се скрати со рака. Објектот може да ја напушти суровини раб, и може да се 1-2cm отстапување постои.
Мало боја разлика може да постои поради светла, камера и различни монитори settings.
Ако цел 2 метри или повеќе,тоа е континуирана.
Ако треба да нарачате повеќе големина за секој тип на ткаенина. Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате !
Сакате да пребарувате повеќе стоки, ве молиме
Бело :
Кајсија :
метар метар метар метар метар метар

Декларираните карактеристики

боја:
Бела, Кајсија
Плетени Тип:
Искриват
Материјал:
100% Полиестер
Стил:
Обична
Ширина:
145cm
Тип:
Chiffon Ткаенина
Бренд Име:
Фан ying shang
Техника:
Ткаени
Nonwoven Техника:
Бод-Спои
Тип На Производ:
Други Ткаенини
Велур Ткаенина Тип:
Други
Шема:
Печатени
Функција:
Анти-Бактерии

Поврзани производи