OLY дијамант сликарство самовила Ангел девојка ѕид уметност целосна дијамант embroideryhome декорација 3D diy дијамант сликарство крстот бод
Ново

OLY дијамант сликарство самовила Ангел девојка ѕид уметност целосна дијамант embroideryhome декорација 3D diy

DEN 479.52

Залиха

Производ димензии се наведени во опис на производот во смола вежба за професионални фабрика за масовно производство, но исто така мал, постои неизбежна неисправни вежба, ви Благодариме за разбирањето! Со смола дијамант се случува да биде повеќе со повеќе од 30%, помалку дупчење феномен, генерално, не се појави, ве молиме остатокот увери купување. DIY дијамант привлече личност од било која возраст може да се направи, бидејќи, вклучувајќи деца, членови на семејството и така семејството повеќе топло.И постои разлика помеѓу платно големина и големина на слика. И ако сакате општ поглед на ефектот на секоја големина, на следната слика е за повикување само. Ние не продаваме плоштадот дијамант. Splices треба рамен против уредни, немаат пукнатини. Плоштад дијамант не е убава и лесно паѓа надвор Повеќето од нашите сликарство е тркалезна вежби diamonid сликарство крстот бод Ние продаваме големина на слика . На DIY дијамант сликарство може да се користат за декорација на семејството соба, го направи животот повеќе хармоничен.8 mm Круг Смола Дијамант -Боја Количина : 30-45 Бои -Употреба : почетна/Хотел/Канцеларија Декорација,Уникатен Подарок -За воена Вежба : 100% Целосна Вежба -За Рамка : Без Рамка, Откако ќе заврши потребни за адхезија на локалните купи Рамка -Платно Пакет : Навивам , Избегне Набори -Пакет Вклучуваат : Комплетна вежба дијамант , печатен текстил, алатки За дијамант количина : со 20%~30% повеќе квантитет на дијамант, апсолутна enoug Сите наши дијамант слики се рунда дијамант.
OLY дијамант сликарство самовила Ангел девојка ѕид уметност целосна дијамант embroideryhome декорација 3 D diy дијамант сликарство крстот бод
- Бренд име : OLY Коцка Дијамант Сликарство -Функција : Круг дијамант сликарство -Материјал : 2. DIY сликарство дијамант е исклучителна да им даде на пријатели и најблиски да го изразат добри желби за споделување. Предлага дека еден вид на смола дијамант еден сет заврши побрзо.

Декларираните карактеристики

Големина:
50X70, 30X42, 40X56
Стил:
Европа
Надворешното Пакување:
Обоени Кутија
Платно Пакување Метод:
Навива
Употреба:
Слики
Pasting Област:
Целосна
Бренд Име:
Oly
Материјал:
Смола
Број на Бои:
30-45
Форма:
три-димензионални
Дијамант форма:
Круг
Шаблон Тип:
Портрет
Рамка:
No
алатка:
Точка вежба пенкало,Здодевни кал,сад.
Дијамант сликарство Поставите Тип:
diy Дијамант сликарство Тема
Колекции Везови Метод:
Целосна Везови Тип
Видови:
3D Дијамант Везови ангел девојка се премине Бод
Големина:
See details
Употреба:
ѕидот налепници дома декор
Модел На Numbe:
LG300

Поврзани производи