Onewellpet Бренд Еден Спакувани Браун Кокошка Нога Облик На Домашни Миленичиња Играчка Содржи Краток Кадифен И Коишто Се Слушаат Воздушното Перниче За Било Домашно Мил
Ново

Onewellpet Бренд Еден Спакувани Браун Кокошка Нога Облик На Домашни Миленичиња Играчка Содржи Краток Кадифен

DEN 143.52

Залиха


Кога ќе го поставите и да нарачате,ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучуваат на превозот надомест. Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки,брокерски такси,давачки и даноци за увоз во вашата земја.Водич за справување со проблемите како што следува :
Боја На Несовпаѓање
Разликата во бојата можеби предизвикани од некои други причини, како што се боја одраз во мониторот,осветлување,припадност и сл. Ние не гарантира испорака време на меѓународните пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во одделни земји.Сакаат да имаат можност да работат со вас. Ако имате било какви проблеми,ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации.
Големина Или Да Одговара На Прашања
Големината се илустрирани со конкретни мерења во детални спецификации.Ви благодариме!.
Враќање&Наплата
Ве молиме проверете ги пакет и предмети внимателно по добивањето. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви овозможи со најдобра услуга на клиентите. Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки.
Ако кој било проблем,само се чувствуваат слободни да контакт.
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е интересн y важно за нас. Ние си имаме свој истражувањето и развојот на одделот,ОЕМ е добредојден. Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци,и купувачи се одговорни за царински давачки .Ве молиме проверете ги спецификации пред да се одржи редот.
Вообичаено е дозволиво разлика во големината на се околу 2-3cm во мерењето.Ние веруваме во нашиот квалитет,услуга и нови производи ќе ги поттикне нашите бизнис и пријателство.Сепак,доколку сметате дека на објектите што сте ги примиле е во погрешна боја,ве молиме контактирајте со нас за да ја видите ако враќање или повраток е можно.
Ако најдете големината не ви одговара,ве молиме контактирајте со нас директно.

Декларираните карактеристики

Големина:
As The Picture
Тип:
Кучиња
Играчки Тип:
Квичат Играчки
Бренд Име:
onewellpet
Материјал:
Краток Кадифен
Обликот:
Пилешки Копани
боја:
Браун
куче видови:
Општи

Поврзани производи