OPER стегачи за рака Поддршка Подготвуваат Рака Прст Треска Дише Сомот Алуминиум Fixator Карпален Тунел Синдром Фрактура Артритис
Ново

OPER стегачи за рака Поддршка Подготвуваат Рака Прст Треска Дише Сомот Алуминиум Fixator Карпален Тунел Синдром

DEN 816.00
DEN 1359.36

Залиха


OPER Зглоб Поддршка Подготвуваат Рака Прст Алуминиум Треска Fixator Карпален Тунел Синдром Фрактура Артритис, Болка Wristbands Медицински
Детали :
Големина на : слободен големина
Производ Материјал : Член од алуминиумска легура со radian, сунѓерот, тери текстил, кадифе крпа материјали, итн
Погоден за луѓето :
A : врвка за околу sprain, лабава, ревматоиден артритис
Б : Карпален тунел синдром, прстот или metacarpal фрактура, дислокација,
Производ Заслуга :
A : Член од алуминиумска легура со radian, сунѓерот крпа, сомот крпа материјали, итн. Стап кожата е блиску до кожата слој на тери, меки и удобни, отворен дизајн, големината е прилагодлив
Две Носи манири( Тоа зависи од индивидуалните потреби )

Декларираните карактеристики

Големина:
Free Size
Тип На Објект:
Протези & Поддржува
Број На Модел На:
WH-19
Ефект:
Коска Нега
Бренд Име:
OPER
Материјал:
Не-плетени
Облечен начин:
Два начини (Прст/Зглоб)
се подготвуваат поддршка:
држење пенкалата
прст треска:
Прст заштита
Професија стегачи за рака:
Чувајте ги вашите зглоб /прст здрава
боја:
Беж
Материјал:
Дише сомот
Големина:
free size
Погоден за публиката:
Студент/канцелариски работник/спортист
индикации:
Карпален Тунел Синдром Фрактура Артритис, Болка Wristbands Медицински

Поврзани производи