Оралната Хигиена 3 еез Совети Еден Комплет за Мека Sonic Преносни LED Стоматолошки Комплет MSDE-006
Ново

Оралната Хигиена 3 еез Совети Еден Комплет за Мека Sonic Преносни LED Стоматолошки Комплет MSDE-006

DEN 239.52

Залиха

Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. 6 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен. Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака.
Осветлена-Pack Испорака
1.
Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!. Ние само брод да се потврди цел адреси.
2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.
3 еез Комплет за Sonic Преносни LED Стоматолошки Алатка за Полнење Пакер во Поли Торба
1 buc на Дамка Смена
1 buc на Полирач
1 buc на Пиштол Massager
Осветлена-Pack Плаќање
1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА.
3) Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас.
Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress!
Осветлена-Pack Повратни Информации
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно за нас, Ние побара да се контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми.

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Белење На Заби
Состојка:
Гума Стоматолошки Ги Собереш
Број На Модел На:
MSDE-006

Поврзани производи