Оригиналната За Samsung Галакси S5 i9600 G900F G900M G900H G900P Средниот бек Рамка Шасија Плоча Рамки Назад Домување Замена
Ново

Оригиналната За Samsung Галакси S5 i9600 G900F G900M G900H G900P Средниот бек Рамка Шасија Плоча Рамки Назад

DEN 203.00
DEN 215.52

Залиха

Ако постои било каков проблем во врска со производи или превозот, plz се чувствуваат слободни да контакт со мене, ние ќе се потрудиме да се реши тоа за вас
Ви благодариме за вашиот вид разбирање. Ние брод на адресата која е предвидено од страна Aliexpress, па ве молиме да бидете сигурни дека вашата адреса за е точен и ажуриран. Вашето задоволство е наша извршување! Ние ќе се потрудиме да обезбеди дополнителни услуги до вас. Некои производи имаат различни бои,
ве молиме контактирајте со нас или оставете порака пред донесувањето на спорот. Општо земено, земјите како што се Русија, Бразил ќе потрае подолго за да добиете пакет. Сите електронски предмети ќе бидат тестирани пред превозот надвор се обезбеди квалитет.
За Samsung за Galaxy S5 i9600 G900 F G900 M G900 H G900 A G900 P Средниот бек Рамка Шасија Плоча Рамки Назад Домување Замена
1. Ве молиме контактирајте со нас пред да се вратат на производи. Предмети ќе биде транспортирана со следење на број со 2-3 работни дена по вашата исплата расчисти на Aliexpress. Ве молиме контактирајте со нас пред да ја напушти која и негативни
повратни информации. Срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашата
производи и услуги. Повратни информации е со појадок за шампион. Ние или ќе наплата или да го замени по приемот на неисправни
објекти. Ние ќе ви обезбедиме со ажурирани превозот цена по вашето барање. На руски, според руски царинското политика, целосно име и презиме беше потребно. Бидејќи на различни
осветленоста, сликите се само за информација, да ги преземе практичност како стандард. Да Бразил, количината на производот на погоре 10 не е дозволено лично, ве молиме понуда даночен број или име на компанија.
Почитувани вредност обичај, кога ќе добиете предмети од вашата нарачка во рок од 24 часа, ве молиме внимателно проверете дали има било какви
предмети се оштети или неточни количина доставени во вашата нарачка.

Декларираните карактеристики

боја:
Златна, Бела
дизајн:
Бар
Бренд Име:
OMEVE
Компатибилен Бренд:
Samsung

Поврзани производи