Оригинални 135W sharpy 2R Проектор светилка 2R sharpy зрак светлина движи главата зрак фаза светлина центарот на вниманието 2R MSD Platinum R2 Светилка
Ново

Оригинални 135W sharpy 2R Проектор светилка 2R sharpy зрак светлина движи главата зрак фаза светлина центарот

DEN 4681.00
DEN 5088.00

Залиха


100% Оригинални 135 W sharpy 2 R проектор светилка 2 R sharpy зрак светлина движи главата зрак фаза светлина центарот на вниманието 2 R MSD Platinum r2 зрак / движи главата место светло светилка 2 R MSD Platinum ФАЗА СВЕТИЛКА голи светилка R2 Светилка
Основни Информации.
Објектот Голи светилка Wattage 135 W Животен Век 2500 Часа Гаранција 120days, ако светилка не работат добро во текот на времето, можете да го промените нова. Испорака во Рок од 2 дена по плаќање Попуст Ако цел повеќе од 50 компјутери, ќе добиете 10% попуст.(Ве молиме Контактирајте ме пред да плаќање доколку купите повеќе од 50 Парчиња)
Предности
1. Професионална Соработка Тим со 24 часа услуга.
2. 120-ден Гаранција. Гаранцијата е многу подолго од некои компании.
3. Изобилство од Акции ни овозможи да се организира shippment брзо, обично светилки нареди може да се превезува на истиот ден.
4. Со добар квалитет и со иста цена, најниската цена и со ист квалитет.
Магацин
Било каков проблем, Контактирајте ме

Декларираните карактеристики

Број На Модел На:
2R Зрак Светлина Светилка
светилка:
Висок притисок Жива Светилка
Гаранција:
180 дена
Примена:
Бизнис, Едукација,дома
фитинг за :
2R Зрак Светлина Светилка
Број На Модел На:
2R Зрак Светлина Светилка
Просечен Живот:
>2500 часа
Wattage:
135W
Напон:
66-220V
Преносни:
Yes
Име:
Snlamp

Поврзани производи