Оригинални 7 инчен За WEINVIEW MT6070I MT6070IH MT6070IH3 HMI човек-машина интерфејс lcd екран панел (без допир)
Ново

Оригинални 7 инчен За WEINVIEW MT6070I MT6070IH MT6070IH3 HMI човек-машина интерфејс lcd екран панел (без допир)

DEN 1814.40

Залиха


Оригинални Нови 7.0" инчен За MT6070 I MT6070 IH MT6070 IH3 HMI човек-машина интерфејс lcd екран панел бесплатен превозот
Големина : 7.0" инчи
Број на модел : MT6070 I lcd екран
Статус : оригиналниот
Ние сме LCD Веледрогеријата од Кина,ве молиме vist нашата компанија веб-сајт за да
понатамошни информации.

Декларираните карактеристики

Компатибилен Бренд:
Универзална
Бренд Име:
skylarpu
Големина На Екранот:
7~10 Инчен
Екран Тип:
Отпор На Екранот
Број На Модел На:
MT6070I
Тип На Производ:
Таблета LCD
siez:
7.0 инчи
Резолуција На Екранот:
800(RGB)*480(WVGA)
КОЛИЧИНА:
1000 парче
Панел тежина:
130g
Надворешна димензија:
165.0*104.0 mm
Приказна Површина :
155.3*94.3 mm
Активната Површина:
152.40*91.44 mm
Дебелина:
5.5 мм
Singnal Интерфејс:
40 Иглички

Поврзани производи