Оригинални AM4655SIE44HJ BGA Чипсет
Ново

Оригинални AM4655SIE44HJ BGA Чипсет

DEN 1066.56

ЗалихаДекларираните карактеристики

Тип:
Вози IC
Број На Модел На:
AM4655SIE44HJ
Моќ Дисипација:
Меѓународниот стандард
is_customized:
Yes
Примена:
компјутер
Температурата На Работа:
Меѓународниот стандард
Напон:
Меѓународниот стандард
Бренд Име:
SUHMS
Состојба:
Нови
Пакет:
BGA

Поврзани производи