оригинални нови Назад Камерата на Задниот дел на Модулот на Камерата Замена Со Блиц за Apple iPhone 5s
Ново

оригинални нови Назад Камерата на Задниот дел на Модулот на Камерата Замена Со Блиц за Apple iPhone 5s

DEN 203.00
DEN 215.52

Залиха


DHL, UPS-от, EMS и FEDEX : за 3-7 работни дена.Квалитетот тестирани пред превозот и најдобра по-продажба на услуги, им даде на нашите клиенти двојна заштита
4. Срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашата
производи и услуги. Општо земено, земјите како што се Русија, Бразил ќе потрае подолго за да добиете пакет.
Препорачана пошта : околу 10-30 дена. Вашето задоволство е наша извршување! Ние ќе се потрудиме да обезбеди дополнителни услуги до вас.
Ве молиме да се свесни дека за време на испорака ќе трае подолго поради можни инспекција од сопствени
властите. Предмети ќе биде транспортирана со следење на број со 2-3 работни дена по вашата исплата расчисти на Aliexpress. Ние ќе ви обезбедиме со ажурирани превозот цена по вашето барање. Сите електронски предмети ќе бидат тестирани пред превозот надвор се обезбеди квалитет. Ве молиме контактирајте со нас пред да ја напушти која и негативни
повратни информации.
Почитувани вредност обичај, кога ќе добиете предмети од вашата нарачка во рок од 24 часа, ве молиме внимателно проверете дали има било какви
предмети се оштети или неточни количина доставени во вашата нарачка. Повратни информации е со појадок за шампион.

Декларираните карактеристики

дизајн:
Бар
Бренд Име:
OMEVE
Компатибилен Бренд:
Apple iPhone
Број На Модел На:
за iphone 5s

Поврзани производи