ОРИГИНАЛНИОТ ПЕЧАТИ ја ГЛАВАТА QY6-0059 глава за печатење За Canon IP4200 MP500 MP530 Обновена (и обезбедувањето на Квалитетот)
Ново

ОРИГИНАЛНИОТ ПЕЧАТИ ја ГЛАВАТА QY6-0059 глава за печатење За Canon IP4200 MP500 MP530 Обновена (и обезбедувањето

DEN 1224.00
DEN 1439.52

Залиха

Комуникација или плаќањето мора да се изврши во рок од 7 дена по аукција затворени.ТОА Е МНОГУ МОЖНО, ИМАМЕ 10 ГОДИНИ ИСКУСТВО ВО ПЕЧАТАЧ ПОЛИЊА, И НИЕ ЗНАЕМЕ ДЕКА ОВИЕ ЧЕСТО СЕ СЛУЧУВА.
ЗНАЧИ, АКО ГИ ИСПОЛНУВААТ ПРОБЛЕМ, НИЕ ЌЕ ГИ ОРГАНИЗИРАМЕ НА ЦЕЛОСНА НАПЛАТА ЗА ВАС,НИЕ МОЖЕ ДА СЕ ИЗГУБИ ПАРИ, НО НЕМОЈТЕ ДА ЈА НАПУШТИ НЕГАТИВНИ ПОВРАТНИ ИНФОРМАЦИИ. ТОА Е МОЖЕБИ НАШИТЕ вина ИЛИ ВАШИОТ ПЕЧАТАЧ Е вина на
Превозот бесплатно
обновена како нова глава за печатење, тестирани во добра работна состојба QY6-0059
Глава за печатење за IP4200 MP500 MP530
=========================================================================
Услови
1. Негативни повратни информации не им помагаат на решавање на проблемите. 99% од нашите производи се ПРЕВОЗОТ БЕСПЛАТНО, Тоа ќе ве однесе 3~22 работни дена,Различни држави, на Различни времето за испорака. Нашите Повратни информации Политика : На редовна основа, ние одиме преку нашата повратни информации датотека и да ги достават повратна информација за сите оние кои имаат поднесено повратни информации за нас. Меѓународни купувачот ќе биде одговорен за било можно обичај, должност, или брокерски провизии,особено вие сте од Германија. повеќето од нашите производи се скапи, ако вие не треба тоа, немојте да ја отворите. Ако купувачот сакаат да се вратат под не-отворете состојба, купувачот мора да ги плати превозот цена од нас на купувачот и да се врати превозот цена. Превозот и ракувањето со обвиненија за Сингапур Пост или Кина Пост Меѓународна Економија Воздух Mail, понекогаш USPS. ви благодариме.
ВЕ МОЛИМЕ ИМАЈТЕ НА УМ : ТОА Е МНОГУ, МНОГУ Е МОЖНО ДЕКА ОТКАКО ЌЕ ИНСТАЛИРАТЕ ПЕЧАТИ ЈА ГЛАВАТА, ТОА НЕ ФУНКЦИОНИРА, А ПРИЧИНАТА Е МОЖНО ДЕКА ВАШАТА ПЕЧАТЕЊЕ НА ГЛАВНИОТ ОДБОР ИЗГОРЕНИЦИ ПЕЧАТИ ЈА ГЛАВАТА. ве молиме да се разбере. АКО ВИ ТРЕБА ПОБРЗО ПРЕВОЗНИКОТ, ВЕ МОЛИМЕ КОНТАКТИРАЈТЕ СО НАС ЗА ПРОЗОРЦИ/DHL/EMS ПОПУСТ . Ако имате било какви прашања, ве молиме испратете порака до нас пред ставање вашата понуда.

Декларираните карактеристики

Бренд Име:
CaoDuRen
Тип:
Други

Поврзани производи