Оригиналниот плима бренд Европски и Американски улица печатење Т-маица женски кратки ракави лабава BF правец на хип хоп, хип-хоп лето
Ново

Оригиналниот плима бренд Европски и Американски улица печатење Т-маица женски кратки ракави лабава BF правец

DEN 734.00
DEN 1224.00

Залиха


Мерење Во cm & инчи ве Молиме, изберете ја големината според висината и тежината Големина биста Рамо Должина облека cm инчи cm инчи cm инчи S 86 33.86 41 16.14 и делови 63 24.80 М 92 36.22 43 16.93 67 26.38 L 98 38.58 44 17.32 69 27.17 XL 104 40.94 46 18.11 73 28.74 2 XL 112 44.09 49 19.29 77 30.31 3 XL 120 47.24 52 20.47 80 31.50 единица : (cm) 1cm = 0.3937 инчи 1 инчи = 2.5399 cm & ве Молиме оставете 1-2 cm разлика се должи на рачно мерење.

Декларираните карактеристики

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Бренд Име:
Мајк е
Материјал:
Памук
Стил:
Јапонија Стил
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Sleeve Должина(cm):
Краток
Декорација:
Вез
Облека Должина:
Редовни
Шаблон Тип:
Печати
Јака:
О Деколте
Sleeve Стил:
Редовни
Број На Модел На:
6
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Жените
Материјал Состав:
Памук 100 %
Популарната елементи:
Печатење
Облека тип:
Лабава
Јака Тип:
Маици
sleeve тип:
Рутински
Шема:
Азбучен карактер
моделот култура:
младите
Стил:
се менуваат
Главната бои:
црна, Бела

Поврзани производи