Оригиналниот Сребро Сина, Сива Пред Домување Рамка Рамки за Samsung Галакси S3 GT-I9300 i9305 9300i Плоча Средината Рамка Faceplate
Ново

Оригиналниот Сребро Сина, Сива Пред Домување Рамка Рамки за Samsung Галакси S3 GT-I9300 i9305 9300i Плоча

DEN 126.00
DEN 133.92

Залиха

Гаранција : 6 месеци. Предмети ќе биде транспортирана со следење на број со 2-3 работни дена по вашата исплата расчисти на Aliexpress. Срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашата
производи и услуги. Повратни информации е со појадок за шампион. Ние или ќе наплата или да го замени по приемот на неисправни
објекти. Контрола на квалитет : Сите производи ќе бидат проверени еден по еден пред пратката. Општо земено, земјите како што се Русија, Бразил ќе потрае подолго за да добиете пакет. Компатибилен за Галакси S3 i9300. Корисниците се одговорни за враќање превозот цена. Ве молиме контактирајте со нас пред да се вратат на производи.
DHL, UPS-от, EMS и FEDEX : за 3-7 работни дена.
Пред LCD Пред Домување Рамка Рамки Плоча Средината Рамка За Galaxy S3 GT-I9300 i9305 9300i Сребро Сина боја Црна
1. Некои производи имаат различни бои,
ве молиме контактирајте со нас или оставете порака пред донесувањето на спорот. Ние ќе се обидеме потрудиме да ги разреши евентуалните грешки и недостиг на количеството кога сте на шопинг со нас. Вашето задоволство е наша извршување! Ние ќе се потрудиме да обезбеди дополнителни услуги до вас. Време на испорака : 1 или 2 дена зависи од квантитетот.
Ве молиме да се свесни дека за време на испорака ќе трае подолго поради можни инспекција од сопствени
властите. 3 : Производи се вклучени : Пред домување. Боја : сребро, сина, црна. Сосема Нов квалитет 2. Ве молиме контактирајте со нас пред да ја напушти која и негативни
повратни информации. Вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој и
мерач на тоа како ние се прави. Сите електронски предмети ќе бидат тестирани пред превозот надвор се обезбеди квалитет. Пакување : Индивидуални и безбедност пакет за сите производи
Слики кои покажуваат на нашата продавница е да се преземат од страна на Easygo врз основа на вистинските производи. Следново е
проценето време на испорака за различни превозот методи.

Декларираните карактеристики

боја:
i9300, i9305 бела, i9305 сина, 9300i
дизајн:
Бар
Компатибилен Бренд:
Samsung

Поврзани производи