Оригиналниот Vapefly Мрежа Плус RDA НЕ Гори Мрежа Дизајн и Дното Хранење Pin вклучени За Мрежа Жица Фанови E-цигара Vape Atomizer
Ново

Оригиналниот Vapefly Мрежа Плус RDA НЕ Гори Мрежа Дизајн и Дното Хранење Pin вклучени За Мрежа Жица Фанови

DEN 1031.00
DEN 1084.80

Залиха


Vapefly Мрежа Плус RDA
Производ Вовед
Vapefly Мрежа Плус RDA усвојува postless двојна менгеме палубата, која ги поддржува жица mesh, стандард еден калем и двоен серпентина гради. Неговата ексклузивна мрежа жица дизајн нуди не гори сува vaping и убива повеќето мрежа RDA на пазарот. На палубата со огромен сок и памук простор и вертикален wicking дупка направи серпентина градење многу полесно. Таа, исто така доаѓа со BF squonk pin за squonking.
Големина : 25 x 33mm (w/o нишка) Материјал : не ' Рѓосувачки челик Мрежа : 0.12-0.18 ohm SS316 L (50-70 W/270-290°C) Тема : 510 нишка
НЕ Гори Мрежа Дизајн и Богата E-сок/Памук Простор Postless Двојна Менгеме Палуба (Mesh/Стандард Калеми) Limited Слот Дизајн Вертикален Отвор за wicking Дното Хранење Pin вклучени
Тоа доаѓа со 1x Мрежа Плус RDA 1x 510 капе совет адаптер 1x BF squonk pin 2x Мрежа жици Резервни делови
Едноставно пакување. Вообичаено Пакување од фабриката, пакување и е предмет на промена без претходна најава.
510 нишка

Декларираните карактеристики

Бренд Име:
vapefly
Калеми Тип:
Заменливи
Компатибилен Модел:
510 нишка
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
Vapefly Мрежа Плус RDA
Големина:
25 x 33mm (w/o thread)
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Mesh:
0.12-0.18 ohm SS316L
Тема:
510 нишка

Поврзани производи