Отворено Телескопски Челичното Јаже Копче EDC Челик Јаже Burglar Keychain Тактички Стигнале Синџир на Враќање клуч Прстен Носителот Кампување Алатки
Ново

Отворено Телескопски Челичното Јаже Копче EDC Челик Јаже Burglar Keychain Тактички Стигнале Синџир на Враќање

DEN 91.00
DEN 95.52

Залиха

ви благодариме за вашиот разбере. Објектите се само на превозот по исплата потврди. Ние нудиме 7-24 часа онлајн услуга. Ние ја прифатат плаќање кои Aliexpress поддршка. Руската пријатели треба да го напишете вашето име и презиме,или ќе не може да ја прими пратката. ако не сте Задоволни со производот. Master card, VISA,Webmoney,Boleto
. Најчесто,следење на информации на Кина Пост Регистрирани Воздух Пошта ќе ги ажурира во рок од 5-7 работни дена.ние ќе ви даде Задоволни Решение побрзо.ние ќе ги провери тоа и повторно да ја прати. ви благодариме.ние ќе ви даде Решение побрзо.можете да изберете на сите ви се допаѓа. Вашиот позитивен фидбек ќе биде многу корисно за нас и новиот купувачот. Ние ќе ве информира ако ние треба повеќе време да се подготви.pls контактирајте со нас.подобро е среќен да slove тоа.pls контактирајте со нас. Ако се потврди водат за исчезнати. од понеделник до сабота.ние ќе ви даде најдобра цена.5 см
Стигнале максимална жица должина : околу 60см
Материјал : Материјал : Метал + Челична Жица
Пакет : 1 * Тактички Стигнале Копче Синџир
Код : 2503045
. Ве молиме Проверете ја вашата адреса внимателно кога обработка цел.ви благодариме. Вашето барање ќе биде одговор во рок од 6 часа
.може да биде и ќе наплати данок за плаќање. Претежно. П1 : дали е безбедно да платат Aliexpress?
. Ако сте задоволни со предмети. 5-7 дена страна на курирската служба DHL. Ние само ќе го испрати на адресата која сакате да ја напишете.но, може да биде понекогаш ќе се одложи. Најчесто,нарачки ќе се испрати во рамките на 2-4 работни дена по исплата потврди. Ние ќе ги провери стоката внимателно пред превозот. Q3 : поддржувате микс цел?
.pls консултации со персоналот на локалните обичаи, пред да ги купите. 7-12 дена од epacket.ние прифаќаме врати стоката или наплата.3-7 дена од ЕМС.pls не се отвори расправа, или остави негативни feedbkack. Сите следење во еден веб-сајт.pls верувам Aliexpress и Г-дин Џек М-р.it ќе трае 15-40 дена до дестинацијата по испрати.

Декларираните карактеристики

Тип:
Џеб, Мулти Алатки
Бренд Име:
YYEDC
Име:
Тактички Стигнале Копче Синџир
Дијаметар:
3.5 см
Материјал:
Материјал
боја:
#1 #2 #3 #4 #5 #6 #7 #8
Стигнале максималната должина на жица:
за 60см
Пакет:
1 * Тактички Стигнале Копче Синџир
одговараат за:
Отворено
оригиналниот:
Кина
Продавница Име:
д-бендови
кодот:
2503045

Поврзани производи