Outboard Моторни Impeller 19210-ZV4-651 за HD 8hp 9.9 hp 15hp ( BF9.9 BF8 BF15 ) Outboard Motors Пумпа за Вода
Ново

Outboard Моторни Impeller 19210-ZV4-651 за HD 8hp 9.9 hp 15hp ( BF9.9 BF8 BF15 ) Outboard Motors Пумпа за Вода

DEN 499.00
DEN 623.52

Залиха


(3) ве Молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки,царински давачки, брокерски такси, давачки и даноци за увоз во вашата земја.95 mm
Внатрешни Вратило Вметнете Дијаметар : 14.9 (B, СУМ, СЕКИРА, BX), BF8 (C CX)
Сите резервни делови се нови и достапни во парк !
Ние може да се направи за испорака во рок од 24 часа по уплатата пристигнување !
За било истрага или трговија на големо бизнис ,PLS,се чувствуваат слободни да оставите порака или ни капка е-пошта ,ние ќе ви одговори во рок од 24 часа !
_______________________________________________________________
Испорака :
(1) Ние обично бродот на предмети во рамките 1-3 дена по приемот на вашата расчисти исплата. Апликации (Одговара На Хонда, Outboard Motors) :
BF15 (СУМ, А1, А2, СЕКИРА, Б, Б2, BX), BF9.5 A 3А Малта Outboard Моторни Бесплатен Превозот, 11 1/8 x 14 - G 'Рѓосувачки Челик Пропелер За Јамаха 40 HP 50 HP Outboard Моторни 7 1/4 X5-НА Алуминиум Пропелер за Јамаха 7 1/2 X7-BA Алуминиум Пропелер за Јамаха 4hp 5hp 6hp Outboard Моторни Бесплатен Превозот, од не' Рѓосувачки челик пропелер за Јамаха Tohatsu Меркур Suzuki 40hp 50hp outboard моторни 11 1/8x13-G 9 1/4x10-J Брод Мотор Алуминиум Легура Пропелер за Јамаха 9.5 HP 3 HP 4 HP 5 HP F2.Ве молиме да се забележи на времето за испорака пред вашето место на цел.9 HP 15 HP Outboard Motors Делови
19210-ZV4-651 18-3247 BF9.
За нарачки од НАС & Австралија и Канада и Русија &Израел & UK &Франција, ние ќе брод
со epacket, која може да се следи низ 6-15 работни денови за испорака ;
За наредби од други земји, Ние ќе брод од страна на економија int'l превозот-Кина Пост Регистрирани Воздух Пошта која, исто така, може да се следи, и трае околу 12-15 работни дена во Нов Зеланд & Југоисточна Азија земји, 15-30 дена земји во Европа и Северна Америка земји , околу 30-45 дена во Италија .11 mm
Нето Тежина : 42g
3.Описи :
Оваа резервни Impeller го замени Хонда outboard motors 19210-ZV4-651, Сиера 18-3247.9 hp 15hp Outboard Моторни Делови
1.5 HP 3 HP 4 HP 5 HP F2.5 A 3А Малта Outboard Мотор, Бесплатен Превозот 7 1/4 X6-БС 7 1/4 X6 БС Брод Мотор Пропелер за Јамаха 2.

Декларираните карактеристики

Бренд Име:
SouthMarine
Состојба:
Нови
Моторот Позиција:
Outboard

Поврзани производи