Овие гради ќе ги запомните: Од наежените пупки никој не може да ја гледа во лице! (фото)

    17422

    Атрактивната српска пејачка повторно ги почести фановите на социјалните мрежи со нова провокативна фотографија. Милена Митиќ направи ново секси селфи.

    Таа позираше во тоалетот додека на себе имате бел комплет кој ги истакна нејзините гради и совршен стомак.

    Наежените пупки на Милена ќе ве збунат што дури нема да можете да и погледнете во фацата.