овошје и зеленчук dicing машина кромид морков dicer морков машина за сечење
Ново

овошје и зеленчук dicing машина кромид морков dicer морков машина за сечење

DEN 112800.00

Залиха


овошје и зеленчук dicing машина кромид dicer морков машина за сечење
ако сакате да брод од страна на морето, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе провери најновите превозот цена за вас.
Карактеристики
Овошје и зеленчук dicing машина користи : бела ротквица, моркови, јагоди, компир, ананас, yam главата, слатки компири, дињи, кромид, зелени пиперки, манго, ананас, apple, шунка, папаја, се сече во мали коцка и други соодветни здравствени угостителски персонал или преработка на храна растенија.
Технички параметри
M odel
UD-QD100
Напон(v)
220/380
Моќност(kw)
0.75
Димензии(mm)
700*500*900
Тежина(кг)
100

Декларираните карактеристики

боја:
со море брод цена, EXW со landfreight
сертификација:
CE
Напон (V):
380v
Бренд Име:
TIANYUYOUDO
Број На Модел На:
UD-QD100
Функција:
dicing
Моќност (W):
750W
Димензии(mm):
700*500*900
Тежина(кг):
100

Поврзани производи