P3398 - ААА 3row 17-19 9mm природни white & црна круг слатководни бисер ѓердани >>> бесплатен превозот
Ново

P3398 - ААА 3row 17-19 9mm природни white & црна круг слатководни бисер ѓердани >>> бесплатен превозот

DEN 2502.00
DEN 3167.52

Залиха

Исто така, Ние би сакале да ја добиете вашата сугестија да им служи на нашите пријатели подобро.
3) објектите мора да се врати во оригиналното пакување материјал и примени во "како нов" состојба
4) Ако стварта е оштетена од страна на купувачот, ние нема да прифати каква било промена или наплата.
2) Ако примите ред објектот, ве молиме да се слика на примен објект и-мејл до нас. По потврда, ние ќе брод ќе точниот предмети.
Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме да ни остават позитивен фидбек. Вашиот признавање ќе бидат високо ценети и да се направи ни повеќе уверени да им служи на нашите пријатели подобро.
имајте на ум! Накит нема кутија
Обично ние не имаат кутија, ве молиме контактирајте +3 долари ако треба да додадете една кутија
ПРЕВОЗОТ
Ние брод објектот преку EMS, DHL, Кина Пост. Ние имаме разбирање за загриженоста и фрустрацијата може да имате и ќе се обиде нашите најдобри за решавање на проблемите со вас. Ве молиме да ни даде можност да го реши секој проблем.
ПОЛИТИКА НА ВРАЌАЊЕ
Ве молиме љубезно ве молиме имајте во предвид :
1) Ако купите е неисправен по приемот, ве молиме контактирајте со нас во рок од 24 часа од приемот на вашето купување.
Нашата цена не вклучува даноци, ДДВ, или други скриени трошоци. Ви благодариме!
. Ви благодариме за вашето разбирање
ПОВРАТНИ информации
Драги мои пријатели, ние го цениме вашиот избор.
Хонгконг Пост/Кина Пост : 20-35 работни денови.
DHL/ UPS/ ФЕДЕКС : 5-7 работни денови.
Ве молиме контактирајте со нас пред да замине неутрални или негативни повратните информации.
EMS : 5-12 работни денови.
БЕЛЕШКИ
Ние нема да имаме никаква одговорност за било неуспех да се достави предмети нареди или за задоцнување или за каква било штета или дефект што е предизвикано од настани или околности што се надвор од наша контрола.
Ако вашата адреса е оддалечена област во вашата земја во DHL систем, ние ќе брод парцела од FEDEX или EMSinstead да се избегне ова, екстра цената што ќе се наплатува од страна на купувачот.

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Обликотшема:
Срцето
Метали Тип:
Сребро.
Пол:
Жените
Материјал:
бисер
Приврзоци Тип:
Круг
Бисер Тип:
Слатководни Бисери
Функција:
Расположение Tracker
Број На Модел На:
AAAA
is_customized:
Yes
Стил:
Класичен

Поврзани производи