PA03670-Y466 PA03670-Y460 ПОСТОЈАН ИЗЛЕЗ FEED ROLLER ВЛЕЗ FEED ROLLER Гуми Гума За Fujitsu FI-7280 FI-7260 FI-7180 FI-7160
Ново

PA03670-Y466 PA03670-Y460 ПОСТОЈАН ИЗЛЕЗ FEED ROLLER ВЛЕЗ FEED ROLLER Гуми Гума За Fujitsu FI-7280 FI-7260

DEN 360.00

Залиха


Опис :
Име на производ : ПОСТОЈАНА ИЗЛЕЗ FEED ROLLER ВЛЕЗ FEED ROLLER Гуми Гума
Се користи за : Fujitsu FI-7280 FI-7260 FI-7180 FI-7160
ОЕМ код / Дел No : PA03670-Y466 PA03670-Y460
Пакување : Неутрален пакет Состојба : КОМПАТИБИЛНИ НОВ Висок квалитет!Конкурентна цена!Најдобра услуга!!!

Декларираните карактеристики

Бренд Име:
OKLILI
Број На Модел На:
PA03670-Y465 PA03670-Y466 PA03670-Y460 fi-7140 fi-7240
Тип:
Други
Објектот:
ПОСТОЈАНА ИЗЛЕЗ FEED ROLLER ВЛЕЗ FEED ROLLER Гуми Гума
Оригиналниот Mfr / Компатибилен:
Компатибилен
Состојба:
Нови
Број На Модел На:
FI-7280 FI-7260 FI-7180 FI-7160 fi-7140 fi-7240
ОЕМ код / Дел Не:
PA03670-Y466 PA03670-Y460
Пакет:
Неутрален пакет
КОЛИЧИНА:
4pc

Поврзани производи