Паметни Летачки Риболов Мами Ласерски Minnow Тешко Мамка 65mm 6.2 g VMC Кука Swimbait Isca Вештачки Pesca Leurre Риболов Wobblers
Ново

Паметни Летачки Риболов Мами Ласерски Minnow Тешко Мамка 65mm 6.2 g VMC Кука Swimbait Isca Вештачки Pesca Leurre

DEN 206.00
DEN 403.68

Залиха


Паметни Летачки Риболов Мами Ласерски Minnow Тешко Мамка 65mm 6.2 g VMC Кука Swimbait Isca Вештачки Pesca Peche Leurre Риболов Wobblers
Спецификација :
Бренд : smart
Тип : Minnow Риболов Намамат
Категорија : Тешко Мамка
Во боја : 10 Бои како сликата да се покаже
Очи : 3 D Очи
Должина : 6.5 c m
Тежина : 6.2 g
(Забелешка : може една мала тежина разлика)
Акција : Лебди
Нуркање Длабочина : 2.5 m
Кука : VMC Treble Кука
Се користи за : Saltwater / Слатководни Риболовни
Материјал : Пластика
Пакет :
1 x Лебди Minnow Риболов Намамат Наредби обично се испраќаат надвор во рок од 5 работни дена преку Кина пост Воздухот, EMS, DHL, Epacket Пари ќе бидат вратени во следниве случаи : Испраќаат производи се различни од производите купувачот нареди. Секоја парцела ќе бидат проверени пред тие се испраќаат надвор, па шанса на ова е мала. Ве молиме контактирајте со нас во рок од 24 часа откако сте ги примиле производи. Ви благодариме!! Ве молиме љубезно ве молиме да оставите позитивен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи и услуги. Ви благодариме! Било која од вашите коментари и сугестии ќе бидат високо ценети.

Декларираните карактеристики

Позиција:
Океански Брод Риболов,Океан Плажа Риболов,Езеро,Резервоар Езерцето,Река,Поток
Тип:
Вештачки Мамки
категорија:
Намамат
Број На Модел На:
8117
Бренд Име:
SMART
Должина:
6.5cm
Тежина:
6.2g
кука:
vmc treble кука
Око:
3d очи
акција:
Лебдечки
Материјал:
Пластични
Тип:
Minnow Риболов Намамат
категорија:
тешко мамка
боја:
10 Бои како што Сликите Покажуваат
Нуркање длабочина:
2.5 M

Поврзани производи