Памук/Полиестер Урбани Бохемија Стил Дома Декорација на Постелнината Поставите Bedsheet 4pcs на Постелнина Поставува Дома Текстил 5 Големина на Располагање
Ново

Памук/Полиестер Урбани Бохемија Стил Дома Декорација на Постелнината Поставите Bedsheet 4pcs на Постелнина

DEN 1573.00
DEN 1656.00

Залиха

120cm големина : 1.2 KG
1 PCS Прекривки ги Покрие : 150 * 200cm 1 PCS Листови : 160 * 230cm 1 PCS Pillowcase : 48 * 74cm
150cm големина : 1.3 КГ
1 PCS Прекривки ги Покрие : 150 * 200cm 1 PCS Листови : 230 * 230cm 2 ПАРЧИЊА Pillowcase : 48 * 74cm
180cm големина : 1.4 KG
1 PCS Прекривки ги Покрие : 180 * 220cm 1 PCS Листови : 230 * 230cm 2 ПАРЧИЊА Pillowcase : 48 * 74cm
200cm големина : 1.5 КГ
1 PCS Прекривки ги Покрие : 200 * 230cm 1 PCS Листови : 230 * 230cm 2 ПАРЧИЊА Pillowcase : 48 * 74cm
220cm големина : 1.6 KG
1 PCS Прекривки ги Покрие : 220 * 240cm 1 PCS Листови : 230 * 250cm 2 ПАРЧИЊА Pillowcase : 48 * 74cm

Декларираните карактеристики

Големина:
120cm, 150cm, 180cm, 200cm, 220cm
Пополнување:
Никој
Тип:
Прекривки Покрие Сет(Без Утешителот)
одделение:
одделение А
Материјал:
Полиестер / Памук
Шема:
Печатени
Стил:
Европа
Употреба:
Дома
Количина:
4 парчиња
Техника:
Реактивен Печатење
Шаблон Тип:
Геометриски
Апликација Големина:
2.0 m (6.6 нозе)
Ткаенина Густина:
128x70
Ткаенина Count:
40
тема count:
300TC

Поврзани производи