Памук Шамија & Зимски Капи за Жените Година Нови љубовно Писмо 2 Користете Капа Beanies Хип-жешка Skullies Обичните Жени Beanies
Ново

Памук Шамија & Зимски Капи за Жените Година Нови љубовно Писмо 2 Користете Капа Beanies Хип-жешка Skullies

DEN 194.00
DEN 353.28

Залиха


2016 година Нови љубовно Писмо 2 Користете Капа Памук Шамија & Зимски Капи за Жени Човек Писмо Beanies Хип-жешка Skullies Обичните Жени Beanies
Сите производи во нашата продавница се за надворешна трговија бизнис, па нашите производи одберете најдобрите материјали и строги барања на процесот, апсолутно се обезбеди добар квалитет. Ве молиме не се споредуваат цена со оние евтини квалитет полиестер стока !!
Материјал : Памук
Бои : Темно Зелена, Сино,црвено Вино, Кафе
Големина : Една Големина 56 CM-59 CM главата турнеја
Нето Тежина : 0. 1 КГ
За оваа сезона : Пролет,Лето, Есен,Зима
Точка Содржина : 1pcs
Б ecause на различни мерни методи, мерења грешка во рамките на дозволениот 1-3cm, оваа ситуација не е квалитет проблем.

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Skullies & Beanies
Одделот За Името:
Возрасни
Пол:
Унисекс
Шаблон Тип:
Писмо
Стил:
Повик
Бренд Име:
oceanqiong
Материјал:
Памук
Број На Модел На:
461
Категории на производи:
Поставете ја главата капа
Се применуваат за родова:
Неутрален/машко или женско
Применливи Возраст:
Возрасни
Материјал:
Памук
Плетење метод:
Обична
Обработка метод:
жакард ткаат
Шема:
букви од азбуката
погодни за сезоната:
Зима, Пролет, Лето, Есен
боја:
Морнарско сина, сина, кафе, црвено вино
Карактеристики:
Плетени Шамија & Зимски Капи,Skullies Gorros Жените Beanies

Поврзани производи