Памук, со помош на јачина на светлина Ангел Очи Авто Ореол Прстени Светлата светилки drl 80/95mm Доведоа Автомобил Ангел Очи Мотоцикл Lampshades Светла
Ново

Памук, со помош на јачина на светлина Ангел Очи Авто Ореол Прстени Светлата светилки drl 80/95mm Доведоа Автомобил

DEN 1387.00
DEN 1631.52

Залиха

ние не може да го прифати размена или поништување по вашата нарачка е испраќаат. 2) Изберете го вашиот претпочитан начин на плаќање на проверка на страница. Превозот адреса : 4. Телефон за контакт Бр. Следниве информации се бара кога ќе се одрази на проблемот : *Цел број *Сликата на неисправни монистра. Барање : 1.Ако сте задоволни со тоа.
Со цел да испратите објекти од веднаш,ве молиме, напишете ја вашата детални превозот адреса. Примачот Име И Презиме : 2.ве молиме да купите овој производ,во согласност со вистинската големина на купувачот на автомобилот. Подготовка на Време : ние треба 2-10 работни дена да се подготви ред според нашите бројни наредби секој ден. Post code/ поштенски код : Забелешка : Ако изберете бесплатен превозот опција,вашиот парцела ќе биде директно доставени на вашата домашна само еден пат или тоа ќе се испрати во вашата локална скопска тогаш треба да го однесете вашиот следење на број и вашите лични ID за да се соберат предмети. Ве молиме дозволете ни да се знае ,постојат било какви прашања и проблеми. Се врати превозот надомест се плаќа од страна на купувачот.
Спецификации :
1) Модел : Нови Пристигнување Ангел Око Ореол Прстен 2) светла Боја : Двојна Боја (Жолто + Бела ) 3) Влезен Напон : 12 V -24 V DC 4) за Апликација : Дење работи светлина,висока зрак,пак светлина,натопена зрак светла, ширина светилка, магла светилка 5) Вклучува 2 работи светла по pack 6) Надворешна Димензии : 83. По примена на стоки од нас.Ако тоа е posssible,ве Молиме љубезно потврди примени предмети на Aliexpress. Ако не сте задоволни со квалитетот на вашиот купувате од нашата продавница, можете да се вратите или размена на вашите предмети во рок од 30 дена од доставената датум.Ве молиме да ни остават позитивен фидбек со 5 ѕвезди.5 MM Карактеристики : 1) Нов дизајн со Увезени PC покритие 2) Не Breakpoint, цела led прстен 3) Супер светло и долг животен век 4) Погодни за Автомобил , Камион , Мотоцикл и други декорација 5) Лесен за инсталација 6) Дење работи светло за магла светлина Да платат за вашата цел на Ali Express,следете ги чекорите подолу : 1) Изберете цел и кликнете на "Плати Сега"копчето.

Декларираните карактеристики

Емитуваат Боја:
95MM, 80MM
325i-Година:
2002,2007,1995,1997,1996,2011,2003,2010,2001,2008,2004,2009,2006,1991,1993,1994,1990,2013,2005,2012,1992
BMW Модел:
325i
Име На Модел:
TY-1561
Објектот Дијаметар:
8cm
Бренд Име:
LDRIVE
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Тип На Објект:
Ден Светлина
Објектот Тежина:
200g
Материјал Тип:
PC
За Возило Брендови/Модел:
BMW
Специјални Функции:
Ангел Очи
Напон:
12V
Автомобил Направи:
Универзална Автомобили
Wattage:
6W
Тип Име:
Светла LED светилки drl Ангел Очи Авто Ореол Прстени
Големина:
95MM/80MM
Извор На Светлина:
LED
Напон:
DC 12V
Тип На Објект:
Ангел Очи
Led Чип Производител:
Epistar
Лер Зрак Тип:
место
Lumens:
480LM

Поврзани производи