Панк Нерѓосувачки Челик Нараквици Ткаенината 7 Стилови Жени Мажи Wristband Нараквици Алка Мода Шарм Накит Слободен Брод
Ново

Панк Нерѓосувачки Челик Нараквици Ткаенината 7 Стилови Жени Мажи Wristband Нараквици Алка Мода Шарм Накит Слободен

DEN 92.00
DEN 108.00

Залиха

90% Целосна Наплата Другите пристигне го оценувате 2.00% 10% 23% 50% 13.6 см Широк : 1.8 см Широк : 1cm
Точка Бр : B345
Синџир должина : 20.Ние брод на светот.56 /парче
Нова Мода се Мажи/Жени од Нерѓосувачки Челик Хривнија Злато, Сребрена/Црна Силикони Нерѓосувачки Челик Закачам Хривнија Подарок US$ 1.
Овие трошоци се на сметка купувачот, ако не постои ќе се направат.69 /парче
Моден Жени/Мажи Кожа Плетенка Хривнија рачно изработени Shamballa Нараквица Со Магнетски Затворач 1/2 Слоевите Кожа Јаже Хривнија US$ 1.20% 37% 18% Целосна Наплата велика БРИТАНИЈА пристигне го оценувате 2% 10.5 cm Широк : 1.
Земјата Стандард Време на Испорака за Резиме на работни дена 10-14 15-21 22-29 30-35 36-45 45+ САД пристигне го оценувате 12% 60.Сликите покажуваат само некои од примероците, ќе може да се добиваат различни стилови и бои по ред;
2.
2016 Година Панк Нерѓосувачки Челик Нараквици Ткаенината 7 Стилови Жени Мажи Wristband Нараквици Закачам
Моден Шарм Накит Слободен Брод
Опис :
100% Сосема Нов и Висок Квалитет
Тип : Мажи/Жени Хривнија
Материјал : Не ' Рѓосувачки Челик & Силикони
Боја : 7 Стилови
Количина : 1 Парче (Како У Choosed испорака )
Пакет Се Вклучени :
1 x Хривнија
Точка Бр : B326
Синџир должина : 20.Ние ќе брод од Кина пост за вредност под $150 и тоа трае околу 15-45 дена пристигне;
и ние ќе брод од страна на DHL, или ЕМС за вредност над $150 и тоа трае околу 5-13 дена да пристигнат.89 /парче
Моден Жени/Мажи Multilayers Кожа Заврши Нараквици Со Кристално 9 Бои Мулти Слоевите Кожа Прилагодливи Шарм Нараквици Подарок US$ 1.8 cm
Тренди Мажите Силикони Нерѓосувачки Челик Хривнија Црна, Сребрена 316 L не ' Рѓосувачки Челик Гумена Пол Мажи Ткаенината Хривнија За Подарок US$ 2.9 см Широк : 0.9 cm
Точка Бр : B511
Синџир должина : 21.Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.2 см
Точка Бр : B358
Синџир должина : 21.Ние се обидуваме се потрудиме да ви обезбеди добар купување искуство и нула ризик купување;
2.

Декларираните карактеристики

Нараквици Тип:
Пресечените алки
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
imixlot
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Број На Модел На:
B326 -B511 /ja
позлата:
Црна Позлатен Пиштол
Поставување Тип:
Рамки Поставување
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Пол:
Мажи
Материјал:
Силикони
Функција:
Никој
Тип На Објект:
Нараквици
Име:
316L не ' Рѓосувачки Челик Гривни за Мажи
Клучни зборови:
висок квалитет 316l не ' рѓосувачки челик хривнија mens
копче:
мажите црна Силикони нерѓосувачки челик хривнија
Копчиња:
сребро нерѓосувачки челик хривнија mens алка на синџирот на multilayer
Точка име :
нерѓосувачки челик шарм хривнија
Име:
нерѓосувачки челик хривнија
Стил:
панк хривнија
style2:
wristband
Должина:
as picture

Поврзани производи