PATICO Exquistie Мода Накит за Подарок Фунта 925 Сребрен Кристал Hoope Обетки Прибор трговија на Големо Жените Свадба Обетки
Ново

PATICO Exquistie Мода Накит за Подарок Фунта 925 Сребрен Кристал Hoope Обетки Прибор трговија на Големо Жените

DEN 159.00
DEN 248.64

Залиха


JEXXI Exquistie Мода Накит за Подарок Фунта 925 Сребрен Кристал Hoope Обетки Прибор трговија на Големо Жените Свадба Обетки
Материјал : Сребрен & Кубни Циркони
Големина : Како Што Е Прикажано
Состојба : 100% Сосема Нов

Декларираните карактеристики

Бренд Име:
PATICO
Метали Тип:
Сребро.
Стил:
Тренди
Материјал:
Кубен Циркони
Обликотшема:
Круг
Пол:
Жените
Број На Модел На:
E13801
Earring Тип:
Обрачот Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Големина (Должина * Ширина):
Како Showns

Поврзани производи