Печење дизајн 6 дупки Сончоглед силикони торта bakeware тесто украсување Цвет чоколадо Мус пудинг габи бесплатен превозот
Ново

Печење дизајн 6 дупки Сончоглед силикони торта bakeware тесто украсување Цвет чоколадо Мус пудинг габи бесплатен

DEN 686.88

Залиха

Вашите повратни информации, добра или лоша, е наша најдобра поддршка.
Продавачот Потсетник ви Благодарам многу за доаѓање до нашата продавница. Ние ќе рефундирање или ре-пратката. Секој од нашите производи има детални големина марка. Не земјата на дестинација следење на информации. Не ни даде помалку од 4 ѕвезда повратни информации за оваа причина. Од денот на испорака, 10 дена може да ја прими стоката. Карго одложувања, ве молиме да се разбере. Ако вашата цел е помалку од $ 5, бесплатен превозот. Не грижете се ако не сте добиле стоката или добиле било каква штета или недостатоци. Превозот со Пост Регистрирани Воздух Mail.5 cm висока : 5cm [Опис на Производот] : Висока Температура опсег : 230°c, Минимална : -40 °c [Опис на Производот] : Боја испрати случајно [Производ Пакет] : Polybag со насловот картичка. Да се избегне, бидејќи големина не ги исполнува вашите потреби и барања, и се враќа. Тоа е предаден во Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус. Ве молиме да го прочитате детални информации и слики пред да го купат.
[Име на производ] : Класичен Цвет Серија Силикони силикони НЕ-стап Мус желе пудинг bakeware [Производ материјал] : Храна одделение силиконски [Спецификација на Производот] : Должина : 30cm ширина : 17. Повеќето земји имаат песна и знак евиденција. Ние ќе бидеме врз основа на повратните информации, подобрување на квалитетот на стоки и услуги. (Канада, Австралија, Холандија и Велика Британија во некои области, нема да има знак евиденција. Ако ви треба подобро следење, одберете e Packet Превозот. Откако ќе го добиете производот, ние се надеваме да го добиете вашиот искрени Повратни информации. Ве молиме контактирајте со нас. Пред купување, прочитајте ги инструкциите внимателно.) Дојде време е утврдена од страна на давателите на поштенски оператори, и ние не може да ветување за да се контролира. Ако вашата цел се повеќе од $ 5, бесплатен превозот. Објекти купување ќе биде предаден во 3-7 дена.

Декларираните карактеристики

Тип:
Торта Алатки
сертификација:
ЕЕЗ,CE / ЕУ,SGS,LFGB,CIQ,ФДУ
Материјал:
Силиконска Гума
Непристојни Слика:
No
Број На Модел На:
DL-7076
Функција:
Еко-Пријателски
Сексуално Сугестивна:
No
Бренд Име:
EZ ПЕЧЕЊЕ
Торта Алатки Тип:
Габи,
Материјал:
храна одделение силиконски
Обликот:
сончогледот
Тип:
торта материјали,торта Алатка, торта габи,торта калапи
Погоден за:
Сунѓерот Торта,Леб,Косата,чоколадо,Желе
Функција:
Да се направи сладолед .сапун. свеќи.isomalt.Chiffon Торта
Предности:
Не-стап,Лесен за употреба,Супер Лесно да се Чисти
Употреба:
Микробранова Безбедно Фурна Безбедно Замрзнувач Безбедно машина за миење Садови безбедно
Температура:
-40℃--- 240℃
Количина:
1pcs
Пакување:
oppbag

Поврзани производи