Перница Покрие Гроздобер Битлси Сувенири Перница Случај Памук, Лен Чаир, Троседот Дома Декоративни Фрли Перница Маска
Ново

Перница Покрие Гроздобер Битлси Сувенири Перница Случај Памук, Лен Чаир, Троседот Дома Декоративни Фрли Перница

DEN 526.00
DEN 618.24

Залиха


Производи опис
[Ткаенина производи] Памук, Лен Перница
[description] Не вклучувајќи го перница јадро, го содржи само перници маска
[Перница Спецификација] Перници големина 45СМ*45СМ(За 18in*18in)
Перници големина бидејќи прирачник за шиење причина може да има грешки на 2 до 3 cm(Околу 0.8 во~1.2 во)
[Производи Печатење] Перница поклопецот е еден двострано печатење, на задната страна е чиста коноп боја
[Патент Локација] Невидливи патент на долната страна на Перница маска
[Забелешка] Фото пука надвор ефект може да постои одредена боја, перница покрива производ печатење е многу цврста, не е лесно да исчезнат, може да се за перење, машина за миење, не користете детергент со кајгана чистење течност функции
[Клучни зборови] Перница & Перница & Троседот покрие & Перница покрие & Перница покрие & перници

Декларираните карактеристики

Техника:
Ткаени
Употреба:
Декоративни,Седиште,Автомобил,Чаир
Обликот:
Плоштад
Стил:
Обична
is_customized:
Yes
Материјал:
Лен / Памук
Шема:
Печатени
Шаблон Тип:
Животните
Во зависност од типот на перница:
Перница
Шема:
Фабрика цвеќиња и растенија
Големина:
45X45cm
Стил:
Европски

Поврзани производи