Пешачење Шамија Кампување Лицето Маска Циклус Поларните Руно Отворено Balaclava Snood Вратот Gaiter Потоплите Вратот Цевка Лицето Маска Headwear
Ново

Пешачење Шамија Кампување Лицето Маска Циклус Поларните Руно Отворено Balaclava Snood Вратот Gaiter Потоплите

DEN 91.00
DEN 95.52

Залиха


Детали : 100% сосема нов, добар квалитет Мултифункционални, може да се користи како вратот потоплите, шапка и шамија. Се прилагоди за да се покријат вратот, устата и ушите Еден слој поларните руно вратот потоплите Прилагодливи drawstring и да се префрлате on/off Материјал : поларните руно Рака / машина перат. Лесни & дише. Одлична вредност за парите. Димензии(H x W) : 31 x 25 cm Тежина : 50g
Карактеристики :
Ова е мулти-димензионална руно шапка/вратот потоплите дека ви држи топло, без најголемиот дел од редовна шамија. Дали знаете нив како gaitors, цевка марами, snoods, вратот warmers или живот штедачи, тие се направи одлична работа на одржување сте топло. Одлично за скијање, сноубординг, играње надвор, во снег или само warding надвор на ладно време.
Пакет Содржина :
1 x Мулти-користете Вратот Цевка Шамија

Декларираните карактеристики

Шаблон Тип:
Цврста
Стил:
Активни
Материјал:
Полиестер
Број На Модел На:
A1024
Бренд Име:
IdealPlast

Поврзани производи