Пети сепаратор hallux valgus корекција уред пети пенкалата со ноќ
Ново

Пети сепаратор hallux valgus корекција уред пети пенкалата со ноќ

DEN 687.36

Залиха


Декларираните карактеристики

Тип:
Ортопедски Материјали
Тип На Објект:
Нога Нега Алатка
Категории на производи:
Апаратот
За видот на чевли:
Ноќ
is_customized:
Yes

Поврзани производи