Пинк Оган Опал 925 Sterling Silver Голема Количина Ангажман Свадба Прстен Големина 5 6 7 8 9 10 11 A118
Ново

Пинк Оган Опал 925 Sterling Silver Голема Количина Ангажман Свадба Прстен Големина 5 6 7 8 9 10 11 A118

DEN 477.00
DEN 671.52

Залиха


Материјал : 925 Sterling Silver +ААА Циркон Кристал+ Злато Позлатен
Големина : ве молиме видете на слика
Овој накит спогодба со еу за животната средина барање
Облечен Повод : Свадба / Ангажирање / Годишнината / Предложи/Партија/Подарок
Подарок за : Девојка / Жена / Мајка
Превозот
Нормално испорака зема 11-25 работни дена да пристигнат преку ВОЗДУХ MAIL,
но, понекогаш тоа може да ви треба за 35 дена да пристигнат.
ако не го примите пакетот над 35 дена, ве молиме контактирајте со нас,
ние ќе ви помогнат да се реши проблемот (ја или целосна refud).Ве молиме почекајте со трпение.
Враќање & Гаранција :
Ние ќе ги искористиме нов производ за замена на оштетени слободно. Ако не satify со нашиот производ, pls се врати во рок од 15 дена по добивање на пакет преку препорачана воздух mail. И ги задржи своите оригинални пакет.
Сите се враќаат трошоците за превозот се на одговорност на купувачот.
Повратни информации
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите!
Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што ние исполнуваат решавање на вашите проблеми. Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив
Контакт со нас на :
Ако имате било какви прашања, ве молиме да се чувствуваат слободни да ме контактирате во секое време, ние ќе се продолжи во рок од 24 часа.
Ако не сте задоволни со производот или услугата ,ве молиме контактирајте ме и не ни даваат негативни повратни информации или netrural повратни информации,ние мора да ви даде задоволни решение.
Се надевам дека ќе имаат убаво време тука

Декларираните карактеристики

Прстен Големина:
5, 6, 7, 8, 9, 10, 11
Пол:
Жените
Материјал:
Кристално
Повод:
Ангажирање
Стил:
Тренди
Обликотшема:
Ѕвезда
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Поставување Тип:
Prong поставување
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Број На Модел На:
a118
Метали Тип:
сребро позлатен
Површината Ширина:
6mm
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
Weinuo

Поврзани производи