Пистата 2018 Пролет Жените Блуза Beading Посебни Возбудува Ракави Блузи Црна, Бела Боја на Кошула Женски Основните Канцеларијата Дама Блузи
Ново

Пистата 2018 Пролет Жените Блуза Beading Посебни Возбудува Ракави Блузи Црна, Бела Боја на Кошула Женски Основните

DEN 1371.00
DEN 2688.00

Залиха


Пистата 2018 Пролет Жените Блуза Beading Посебни Возбудува Ракави Блузи Црна, Бела Боја на Кошула Женски Основните Канцеларијата Дама Блузи
Топло Совети :
1. Спореди детали големини со твое, ве молиме овозможи 1~3cm грешка поради прирачник за мерење.
2. Ако не сте сигурни за големината на, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе им помогне на вас со професионален и брз одговор.
3. Ние гарантираме за стилот е иста како што е прикажано на слики, но не се исти перформанси на различни тела, како на модел, ви благодарам.
1. Подготовка на Време : ние треба 1 -7 дена да се подготви ред според нашите бројни наредби секој ден.
2. Бесплатен Превозот За Светот .
Ако не сте 100% задоволни со квалитетот на купувањето од Kui Wei ,
може да се врати или размена на вашите предмети во рок од 7 дена од доставената датум.
Барање : 1. Објектите што сте ги примиле во рок од 30 дена од доставената датум.
2. Објектите што сте ги примиле неискористени, неоштетени и во оригиналниот пакет.
3. Се врати превозот надомест се плаќа од страна на купувачот.
1. Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме оставете ги вашите позитивни повратни информации и 5 ѕвезди . 2. Ако не се задоволни нашите porducts, pls контактирајте со нас пред да остави негативни повратни информации или да направи детална оценка. Ние гарантираме ние ќе се 100% slove било проблем за вас .

Декларираните карактеристики

Големина:
S, M, L
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Цврста
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Бренд Име:
DORLA КУЛ
Материјал:
Полиестер
Број На Модел На:
KW-305
Стил:
Канцеларијата Дама
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Sleeve Стил:
Редовни
Декорација:
Возбудува
Јака:
Стенд
Облека Должина:
Редовни
Големина:
S, M, L
Објектот:
Женски Блузи
Услуга:
Бесплатен Превозот, Размена или да се Вратат
Стил:
Моден

Поврзани производи