Пластични Карти За Играње Црна Пластика Покер Магија Картички Cardistry Картичка Алуминиумска Кутија
Ново

Пластични Карти За Играње Црна Пластика Покер Магија Картички Cardistry Картичка Алуминиумска Кутија

DEN 667.00
DEN 667.20

Залиха


Здраво Адријан фанови, СЛЕДЕТЕ НАС~
ДОБИЕТЕ КУПОНОТ ↓ Започнете ја вашата Покер турнеја сега
Може исто така да како што се :
-Adds-Adds-Adds-Adds-
Големина : 57*87mm
Тежина : хартија кутија покер 125g - алуминиумска кутија покер 175g
Материјал : ПВЦ (еден вид на пластика)

Декларираните карактеристики

Возраст:
>14 Години
Тип:
пластични картички
Број На Модел На:
GG294
Материјал:
Пластични
Максимална Играч Број:
10
Тип:
Нормално
Tabletop Игра Производ:
Картичка Маска
is_customized:
Yes
Минимална Играч Број:
1
Игра Нивото На Тежина:
Напредни
Бренд Име:
jialong
Игра Должина:
0-30 минути
Наставата Режим:
Никој

Поврзани производи