Плоштад Високи Потпетици Пумпи Жените Oxfords Кариера Кампусот Чевли Жена Висока Пета Чевли Маче Потпетици Големина 34 - 40 41 42 43
Ново

Плоштад Високи Потпетици Пумпи Жените Oxfords Кариера Кампусот Чевли Жена Висока Пета Чевли Маче Потпетици

DEN 1088.00
DEN 1144.80

Залиха

Производи Детали Пета Висина : 6cm Платформа : 1cm САД големината само погодно за вас да се направи ред, ве молиме изберете големина во зависност од вашите нозе должина 1.Ве молиме да проверите на нашата големина на табелата внимателно, мерка ногата должина пред цел. потоа се избере правилната големина според нашите големина на табела. 2.Ако вашата нога има малку широк. вие треба да изберете една поголема големина. 3. Како различни компјутери екранот боите различно, бојата на самиот објект може да се разликува малку од горенаведените слики.

Декларираните карактеристики

Чевли Големина:
4, 4.5, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
Бренд Име:
Секси MM
Пумпа Тип:
Марија Janes
Пета Висина:
Висока (5cm-8cm)
Пета Тип:
Плоштад пета
Горниот Материјал:
PU
Пети Форма:
Круг Пети
Повод:
Повик
Затворање Тип:
Кука & Јамка
Outsole Материјал:
Гума
Insole Материјал:
PU
Сезоната:
Лето
Број На Модел На:
77MSHFL8511
Стил:
Моден
is_handmade:
Yes
Со Платформи:
Yes
Платформа Висина:
0-3cm
Обвивка Материјал:
PU
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Моден Елемент:
Пеперутка-јазол
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Пумпи

Поврзани производи