Плус Големина 2018 Мајката На Невестата Фустани Обвивка Коленото Должина Со Јакна Чипка Свадба Партија Се Облекуваат Мајка Фустан За Свадбата
Ново

Плус Големина 2018 Мајката На Невестата Фустани Обвивка Коленото Должина Со Јакна Чипка Свадба Партија Се Облекуваат

DEN 3407.00
DEN 3744.00

Залиха


Ако сакате да се разменат или да се вратат на објектите што сте ги примиле, мора да контактирате со нас во рок од 7 дена од денот на приемот на вашата нарачка. За да ги заштитите вашите интереси, вашата исплата ќе биде привремено се чуваат од страна DHgate, и нема да биде објавен до нас, се додека не добиете вашата цел и се задоволни со тоа. Времето во транзит : Транзит време варира со различни превозот методи. Ние сме посветени на вашиот 100% задоволство. Тука, ние ќе ви покаже кои мерки се потребни и тоа како правилно да ги земе.com како што се кредитни картички, навремени банкарски трансфери, офлајн плаќање (банкарски трансфери и Western Union). Превозот цена : Кликнете на "Испорака и плаќање" табот на производот детали страница, и ќе видите испорака детали.
Постојат многу методи за плаќање на располагање на DHgate. Тоа само ќе ве однесе 1 минута.
Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги. Можете да изберете метод што е најзгодно за вас.Мерење Упатство
Совршен-фитинг облека започнува со совршен мерења. Објект за Обработка на Пат : на обработка На време за одредена цел варира во зависност од типот на производ и акции статус.com, им препорачуваме да најдат професионална локална се прилагоди на кои може да ви помогне да се измери прецизно. Пред да нарачате направи-да-мерка фустан од DHgate. Најчесто, обработка на време може да биде 3 до 15 работни дена.
Обработка на Време 10 Работни Дена Проценува Време на Испорака ЕМС 5-7 Работни Дена DHL 3-5 Работни Дена ТНТ 3-5 Работни Дена ПРОЗОРЦИ 3-5 Работни Дена FEDEX во Рок од 3 Работни Дена
3. Предупредување : мерење на себе дома е trickier отколку што мислите! За најдобри резултати, секогаш имате на вашиот мерењата направени од страна на професионални локални прилагоди. Може да се пресмета превозот цена со внесување на потребните информации.

Декларираните карактеристики

НИ Големина:
2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18W, 20W, 22W, 24W, 26W, 28W, Custom Size
Тип На Објект:
Мајката на Невестата Фустани
Бренд Име:
HVVLF
Фустани Должина:
Колено-Должина
Вграден Градник:
Yes
Силуета:
Обвивка
Декорација:
Чипка
is_customized:
Yes
Вистински Слики:
Yes
Sleeve Должина(cm):
Половина
Ткаенина Тип:
Сатенски
Sleeve Стил:
Со Јакна

Поврзани производи