Плус Големина 34-44 зима жените топло коленото висока подигање дами модна платформа Ниска Плоштадот Пета бедрото снег чизми чевли водоотпорен botas
Ново

Плус Големина 34-44 зима жените топло коленото висока подигање дами модна платформа Ниска Плоштадот Пета бедрото

DEN 1665.00
DEN 3264.00

Залиха

Ние поддршка капка шопинг, трговија на големо и се меша да се справи, Ние го цениме секој поединечен клиент, како и трговија на големо клиент, ве Молиме не двоумете се да контактирате со нас.40 /пар US $ 27. Било увозни давачки или даночни давачки ќе биде во вашата страна. Ве молиме имајте во предвид.75 /пар US $ 26.
3) Со цел да се обезбеди да добиете елементи со ниска Царинење Бесплатно, ние ќе ги прогласи предмети како ПОДАРОК со пониска вредност , но ако имате други идеи, ве молиме контактирајте го нашиот сервис за промена.52 /пар US $ 26.
2)Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки (особено за кина, воздухот mailpost) поради разликата во царината расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан.
Ве молиме да направите исплата во рок од 3 дена од денот на својата цел ако е можно.95 /пар
Почитувани Пријатели,ве молиме прочитајте ги информациите пред да ред
Транспорт време е за 25-90 дена, ако не можете да го добиете вашиот парцела во 30 дена, ве молиме да стапите во контакт со нас да се продолжи датум на испорака за вас.
Ако вашата цел е голема, ве молиме контактирајте со нас за да се пресмета цена, ние може да понуди ЕМС или DHL бесплатен превозот.56 /пар US $ 26.
Затоа,немојте да се применуваат во текот на 60 дена од спорот,ова е Несакана.
За Плаќање :
Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT.75 /пар US $ 24.50 /пар US $ 28. Откако ќе се даде на објекти на логистичка компанија, ве молиме да ни ги испратите на следење на број. Штом ќе добиете предмети, ние ќе рефундирање или размена нив ПОБРЗО. Ние исто така, обезбеди 12-месечно бесплатно одржување.48 /пар US $ 26.
Ако не ви стигне пратката по 60 дена од денот на испорака,ние и ветуваме ние ќе се направи целосна наплата прво ,кога ќе го добиете пакет ,може да се pls контакт со нас и да се плати тоа повторно. Ние ќе ја испрати на предмети во рамките 2-5days откако вашата уплата е целосно потврдена.

Декларираните карактеристики

Чевли Големина:
3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13
Одделот За Името:
Возрасни
Тип На Објект:
Чизми
Моден Елемент:
Метал Декорација
Insole Материјал:
Краток Кадифен
Сезоната:
Зима
Вратило Материјал:
Памук Ткаенини
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Платформа Висина:
0-3cm
Подигнете Тип:
Чизми За Снег
Обвивка Материјал:
Краток Кадифен
Со Платформи:
Yes
is_handmade:
Yes
Шаблон Тип:
Цврста
Број На Модел На:
dulma.DMC85.fe
Бренд Име:
MSLNCORP
Пети Форма:
Круг Пети
Горниот Материјал:
Патент Кожа
Outsole Материјал:
Гума
Затворање Тип:
Кука & Јамка
Пета Висина:
Med (3cm-5cm)
Пета Тип:
Оптоварување
Подигнете Висина:
Колено-Висок
Пета Висина:
5cm
окно:
45см
Отварање На Багажникот:
38cm

Поврзани производи