Плус големина 4XL средовечни Жени Волнени Палто Мода Стојат јака Везови Волнени крпа Outerwear Средна должина IOQRCJV Q072
Ново

Плус големина 4XL средовечни Жени Волнени Палто Мода Стојат јака Везови Волнени крпа Outerwear Средна должина

DEN 2690.00
DEN 5274.72

Залиха

Ние не се дозволи наплата или размена поради промена на умот. Тоа може да се следи. Се враќа Терминот: Во случај да сте го добиле дефект на објектот, потрошувачот има до 7 дена од денот на приемот на барањето за враќање или замена за нова.
Ве молиме да ни даде можност да го реши секој проблем. Ние се врати нашиот ангажман со врвен сервис, 100% полн со пари назад и задоволството на клиентите гаранција. Ние го цениме секој поединечен клиент, како и трговија на големо со клиентите. DHL трае околу 3-15 дена. Вашето задоволство е важно за нас и ние го цениме вашиот бизнис. Кина Пост Воздухопловната трае околу 15-40 дена. Начин на плаќање: Ние прифаќаме Зачувам, Westen Унија.
ние гарантираме ние ќе се 100% slove било проблем за вас и да бидете задоволни.Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме оставете ги вашите postive повратни информации и 5 ѕвезди. Не двоумете се да контактирате со нас во секое време пред и по купувањето; ние сме посветени на вашиот 100% задоволството на клиентите. Ние нудиме на нашите клиенти висок квалитет на производот, обичај прави услуга и неверојатно заштеди цени во споредба со традиционалните трговците на мало за слични или идентични производи. Превозот време за време на Сезона (Божиќ, Кинеската Нова Година итн. EMS трае околу 5 до 20 дена. ПОВРАТНИ информации :
1. Ве молиме имајте во предвид дека оваа услуга не може да се следи. Ве молиме да ни испратите е-маил ПРЕД вашата исплата ако сакате да го промените превозот адреса.Ако не се задоволни нашите производи, pls контактирајте со нас пред да остави негативни повратни информации.
Име на производ : Плус големина 4 XL средовечни Жени Волнени Палто Мода Стојат јака Везови Волнени крпа Outerwear Средна должина
LJHFCDP-02 продавницата Волнени Мантил Ткаенина и Волнени крпа Внатре Материјал Полиестер должина Средна должина Погоден за температура Есенски И Зимски стил Мода лабава топлина дебелина Умерено Топло командната линија за Накит и додатоци модели носат се направени со користење на колокација, не продажни цели.

Декларираните карактеристики

Големина:
XL, XXL, XXXL, 4XL
Пол:
Жените
Outerwear Тип:
Волна & Мешавини
Тип:
Широк-waisted
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Декорација:
Печ Дизајни,Батон,Везови,Џебови,Spliced
Стил:
Повик
Број На Модел На:
Средната возраст на Жените Волнени Грб
Бренд Име:
IOQRCJV
Затворање Тип:
Еден Гради
Sleeve Стил:
Редовни
Материјал:
Полиестер,Spandex
Јака:
Мандарински Јака
Материјал Состав:
Полиестер 90%
Облека Должина:
Долго
Шаблон Тип:
Флорални

Поврзани производи