подарок 42mm Parnis off-бела 24 Часа Handset Seagull Автоматско Движење Мажите се Види
Ново

подарок 42mm Parnis off-бела 24 Часа Handset Seagull Автоматско Движење Мажите се Види

DEN 4562.00
DEN 5184.00

Залиха


Опис ● Движење : Automatic (авто-ликвидација) движење ● Бирање : Светло Жолта dial ● Случај дијаметар : 42mm ● Случај Материјал : polisehd Солидна 316 L не ' рѓосувачки челик случај ● 5at м отпорност на вода ● Стакло : Посебни Нула Доказ Минерални Кристал ● Рака : 22mm кожа за на рака Плаќање Ние го прифаќаме методи за плаќање предвидено од страна Ali Express Зачувам и Paypal

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Механички Рачни Часовници
Отпорност На Вода Длабочина:
3Bar
Бренд Име:
Parnis
Случај Обликот:
Круг
Бендот Материјал Тип:
кожа
Dial Дијаметар:
42mm
Спорт Тип:
Фитнес
Затворач Тип:
Тока
Случај Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Функција:
Повеќе Временска Зона,Авто Датум
Кутии & Случаи Материјал:
Нема пакет
Стил:
Спорт
Пол:
Мажи
Dial Прозорец Материјал Тип:
sapphire кристално
Бендот Должина:
22cm
Број На Модел На:
PA151AU
Движење:
Автоматско Само-Ветрот

Поврзани производи