Подарок Facemile 1Pc Добра Корисни Пластични Плетен Подарок Украсување Паста се Држи Тркалање Pin Фондан Врежана Алатка 04061
Ново

Подарок Facemile 1Pc Добра Корисни Пластични Плетен Подарок Украсување Паста се Држи Тркалање Pin Фондан Врежана

DEN 220.32

Залиха


Материјал : пластика
Количина : 1pcs
Боја : автоматски

Декларираните карактеристики

Тип:
Ролинг Игли & Тесто Одбори
сертификација:
FDA,SGS
Број На Модел На:
04061
Функција:
Еко-Пријателски
Бренд Име:
FACEMILE
Материјал:
Пластични

Поврзани производи