Podofo 4.3 инчен HD Свитлива Автомобил Rear View Monitor Обратен TFT LCD Дисплеј со Ноќно Копија Rearview Камера за Возило
Ново

Podofo 4.3 инчен HD Свитлива Автомобил Rear View Monitor Обратен TFT LCD Дисплеј со Ноќно Копија Rearview Камера

DEN 864.00
DEN 1079.52

Залиха

Автомобил LCD Монитор 4.3" Свитлива Боја LCD Монитор Автомобил Обратна Rearview Паркинг Систем LCD Монитори за Автомобил Rear view Camera
Карактеристики :
Сосема нов и висок квалитет.
Дигитални color TFT монитор.
Големина на екранот : 4.3 инчен TFT 16 : 9 екран.
480x234 резолуција
NTSC/PAL компатибилен
2-канален AV видео влезот пред видите или страничниот изглед
1 Vp - p 75 видео сигнал
Следи огради и да излезе со едно притискање на копче
Напојува со возило напојување врска
Лепило долната страна за монтажа на табла
Ја спречува несреќи
Спецификации :
Оперативен моќност : 9 - 24 V DC
Тековната потрошувачка : 3 W (Max)
Операција температура : -20 ~ 50 целзиусови степени
Температура на чување : -30 ~ 70 целзиусови степени
Димензии : 4.3 x 5.25 x 4.25-инчи (H x W x D, приближно)
Пакет Се Вклучени :
1 x Свитлива 4.3 Инчен Автомобил Следење
1 x Моќ Кабел
1 x Упатство на англиски јазик

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Автомобил Монитори
Резолуција:
480x234
Објектот Тежина:
450g
Бренд Име:
podofo
Големина На Дисплеј:
4.3
Сместување:
Во Цртичка
Име На Модел:
Автомобил Монитори
Објектот Големина:
13.5 x 11 x 2.5 cm
Материјал Тип:
Пластични

Поврзани производи